Serbia – Šveits panustamisvihjed

Kohtuvad kaks meeskonda, kes tegid alagrupi esimestes mängudes väga soliidsed etteasted. Oli näha, et taktika töötas ja iga mängija täitis seda eeskujulikult. Mõlemal oli ka õnne, kuid spordis teenitakse õnn üldjuhul välja.

Serbial on kolm punkti ning Šveitsil üks. Hoolimata edust on rohkem siit mängust vaja võitu Serbial. Nendel on ees kohtumine Brasiiliaga ja sealt on raske punkte saada. Šveits aga suutis selle viigipunkti teenida ja viimases kohtumises minnakse vastamisi Costa Ricaga, kellelt kolme punkti teenimine nende jaoks pigem loogiline jätk. Ehk viigi korral oleks reaalsem edasipääseja Šveits. See paneb Serbia rohkem riskima.

Šveits näitas esimeses kohtumises taset, mis on maailma tugevuselt kuuendale jalgpalliriigile kohane. Kui neil oleks ees tõeliselt hea “Target man” nagu Robert Lewandowski või Edin Dšeko, siis mängiksid nad kõigiga võrdväärselt. Serbia vastu peaks sellest siiski piisama. Paberil tiimid üsna võrdsed, kuid Šveits meeskonnana platsil parem.

  • Šveitsi võit (2.95@Coolbet)
  • Esimene poolaeg viik (1.93@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga