Nigeeria – Island panustamivihjed

Nigeerial ei olnud kohtumises Horvaatiaga võimalustki. Nad ei suutnud tekitada mitte ühtegi reaalselt ohtliku olukorda. Lisaks rumal omavärav ja karistusalas tehtud viga, mis lõppes vastase penaltiga.

Island võttis esimesest kohtumisest Argentina vastu põhimõtteliselt maksimumi ehk viigi. See üks punkt on vaimselt väga tähtis ning sellise tugeva mängu pealt on hea minna Nigeeria vastu.

Tuleb kohtumine, kus mõlemad lähevad võidu peale. Ei mingit viigi peale veeretamist. Island on Nigeeriale väga ebamugav vastane, sest nende mängijad on pikad ja füüsiliselt tugevad ehk Aafrika meeskond peab mängima sellist mängu, milles nad väga tugevad ei ole – mööda maad vastase üle mängimine.

Kogu tähelepanu Islandi, kui imemeeskonna ümber, annab neile tohutult jõudu juurde. Nad meeldivad rahvale ja kui lisada siia veel meeskonna ühtsus, võitlusvaim ja usaldus üksteise vastu, siis on nad täiesti võimelised Nigeeria murdma.

  • Islandi võit (2.9@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga