Belgia – Tuneesia panustamisvihjed

Belgia võttis ikkagist üsna kindla 3:0 võidu Panama vastu ja jätkab favoriidi koorma all mängimist täna Tuneesia vastu, kes valusast lõpuminutite väravast kaotas Inglismaale. Kohtumine algab kell 15:00.

Kuna kahe järjestikuse kaotusega on kõige tõenäolisem variant kohvrite pakkimine, peab Tuneesia täna punkte teenima. Esimeses mängus oldi kuni enda skoori avamiseni hädas ja neid mängiti lihtsalt üle. Peale penaltist skoorimist näitas Tuneesia võitlusvaimu ning soliidset kaitset. Arvatavasti lähevad nad täna sarnase taktikaga peale nagu esimeses kohtumises.

Belgia näitas, et skoori võib tulla igalt mehelt ja igast asendist. Kui see jätkub ka tugevamate meeskondade vastu, siis tuleb neil hea turniir. Ei näe põhjust, miks peaks hoog raugema ka Tuneesia vastu. Esimene poolaeg oodatakse pigem oma võimalusi rahuliku pressiga, aga teisel poolajal juba vajutatakse täiega.

Teisel poolajal näeb lahtisemat mängu ning rohkem riskeerimist. Belgia hakkab ründama väga palju äärtest, mis toob rohkelt nurgalööke. Esimeses mängus teenis Belgia lausa 9 nurgalööki.

• Belgia võidab teise poolaja (1.65@Coolbet)
  • Nurgalööke üle 10.5 (2.2@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.