Lõuna-Korea vs Saksamaa panustamisvihjed

Toni Kroos päästis sõna otseses mõttes viimaste sekundite väravaga Saksamaa koondise hävingust. See annab valitsevale Maailmameistrile tohutult jõudu juurde ja selles mängus tuleb Lõuna-Koreale ainult kaasa tunda.

Kuna edasipääsuks peab Saksamaa selle kohtumise kindlalt võitma ja suure võidu korral on võimalik ka alagrupi esimene koht, näeb selles kohtumises palju väravaid. Lõuna-Korea kaitse ei ole nii tasemel, et nad suudaksid mängu kaua tasavägisena hoida.

Saksamaa, kes lõi valiktsüklis Norrale kuus, Aserbaidžaanile viis ja San Marinole kaheksa väravat on vihale aetud. Siiamaani on tohutult olnud võimalusi värav lüüa, kuid tihti jääb realiseerimisest puudu. See ebaõnn peab ka kunagi lõppema ja arvata on, et Saksamaa annab tormihoiatuse.

Lõuna- Korea näitas, et neil on samuti kvaliteeti värava löömiseks, kui Tottenhami staar Son ilusa kauglöögiga Mehhikot karistas. Selles mängus oli tal veel mitmeid võimalusi. Arvestades Saksamaa riskeerivat taktikat võime oodata ka ühte Lõuna-Korea väravat.

  • Kokku üle 3.5 värava (2.27@Coolbet)
  • Thomas Müller skoorib (2.25@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga