Senegal – Kolumbia panustamisvihjed

Senegal oli viimases kohtumises väga lähedal turniiri edasipääsu kindlustamiseks, kuid kaks korda lasti eduseisust viigistada. Nüüd ollakse väga raskes seisus, sest tänane vastane on tugev Kolumbia, kes on alles hoogu sisse saamas.

Senegalile piisaks sellest mängust viigist ja sellele eesmärgile nad rajavad oma taktika. Eelkõige oma värav puhas ning lootuses, et äkki õnnestub ise üks ära lüüa. Sellise kaitsega nagu viimases kohtumises Jaapani vastu seda  ei saavuta.

Seda enam, et vastas on nii võimas ründemeeskond kui Kolumbia. Eelmises voorus tehti Poola vastu suur avaldus  Inglismaale ja Belgiale, kes on potentsiaalsed kaheksandikfinaali vastased. Juventuse keskväljamees Cuadrado tekitab hästi teravust, James Rodrigueze söödud on perfektsed ning isegi Falcao suutis üle pika aja koondise eest värava lüüa.

Senegal võib teha küll kõik endast oleneva, kuid Kolumbia sai viimases mängus hea hoo sisse ja seda on raske peatada.

  • Kolumbia võit (1.9@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga