Inglismaa – Belgia panustamisvihjed

Tulemas on tõeline Premier League lahing. Kahe meeskonna nimekirjades on kokku lausa 36 antud liiga pallurit. Mõlemad meeskonnad on edasipääsu kindlustanud.

Huvitaval kombel on seis hetkel selline, et selle mängu võitjat ootab ees raskem tabelipool kui kaotajat. Vaevalt keegi meelega kaotama läheb, kuid mõlemad peatreenerid on kinnitanud, et tehakse palju vahetusi ja antakse rohkem mänguaega neile, kes seni pingil oma võimalust oodanud.

Üks on kindel – Romelu Lukaku täna pisivigastuse tõttu väljakule ei jookse. Teda tõenäoliselt ründes asendamas Michy Batshuayi, kes viimases mängus sai ka jala valgeks. Vaevalt Harry Kane on nõus pingile jääma. Hetke MM-i parim väravakütt tahab kindlasti siit mängust ka ühte kirja saada ja teeb kõik, et peatreener ta täna koosseisu jätaks.

Täiskoosseisude puhul annaks eelise Belgia koondisele, sest nende rünnakul on rohkem käike, mis varem või hiljem edukalt ära kasutatakse. Kuid kuna täna mängivad suurt rolli vahetusmängijad, annaks selle koha pealt eelise Inglismaale. Nende meeskonnas on rohkem sügavust. Kokkuvõttes on kõige tõenäolisem variant viik.

  • Viik (3.0@Coolbet)
  • Inglismaa kollased kaardid üle 1.5 (2.05@coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga