Jaapan – Poola panustamisvihjed

Enne turniiri uskusid vähesed, et alagrupi viimase mängu eel on seis järgmine: Jaapan on väga lähedal edasipääsule ning Poola jaoks tegemist matšiga enne kojusõitu. See ongi jalgpalli võlu ja valu.

Jaapan tõestas, et nende tase ongi nii hea, kui alagrupi seis näitab. Senegaliga tehti tugev 2:2 viik. Väravate löömisega on seni hakkama saadud, kuid kaitses murekohti leidub. Siiamaani ei ole suudetud veel oma värav puhtana hoida. Kaitseliinis esineb jämedaid vigu liiga palju.

Poolal enam pingeid peal ei ole, kuid siiski soovitakse viimases mängus korralik etteaste teha, et nii endale kui fännidele turniiri natukenegi rehabiliteerida. Sarnaselt Jaapanile on kaitses oldud liiga pehmed, kuid hädas ollakse ka rünnakuga. Seni on löödud vaid üks värav.

Jaapan läheb mängu tapma ja loodab siit vähemalt viigiga lahkuda. Poola hakkab julgemalt ründama ning avastavad, et nii on võimalik väravaid lüüa.

  • Viik välistatud – Poola võit (2.05@Coolbet)
  • Poola üle 1.5 värava (2.74@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga