Poola – Kolumbia panustamisvihjed

Oodata on tulist matši, sest mõlemad meeskonnad lähevad seda mängu võitma. Esimeses mängus said favoriidid kaotuse ja nüüd ollakse raskes seisus.

Poola sai üllatavalt kindla kaotuse Senegalilt ja hätta jäädi vastaste füüsilise võimsusega. Kõvasti oli ka ebaõnne, kuid selle taha ei saa pugeda. Ärgati alles mängu lõpus ning Robert Lewandowskit ei suudetud piisavalt vabaks mängida.

Kolumbial on veel palju varuks võrreldes esimese mänguga. Nüüd lõpuks saadakse Poola vastu kõik välja panna. Mäng Jaapaniga näitas, et nad võiksid täiskoosseisus olla väga ründavad ja domineerivad. C.Sanchez jääb punase kaardi tõttu kohtumisest eemale.

Taktikalises pooles on Poola tugevam, kuid jõudu ja talenti tundub hetkel Kolumbial enam. Samuti ei suuda Poola kaitse tiitlivõistlusele vastavat esitust näidata. Kahjuks tundub Poola MM-i edasised lootused selle mänguga läbi saavat.

  • Kolumbia võit (2.26@Coolbet)
  • Kolumbia lööb värava esimesel poolajal (2.15@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga