Saksamaa vs Brasiilia Panustamisvihjed

brasiilia jalgpallimeeskond

Panustamisvihjed teisipäevasele kell 21:40 aset leidvale sõpruskohtumisele Berliinis. Viimase omavahel peetud kohtumise võitis Saksamaa 7-1. Kas tulemas on järjekordne saun? Loe edasi ning saad teada, mida meie mängust arvame.

VÕTA 20€ RISKIVABALT SIIT

Käesolev kohtumine on ilmselgelt kõige oodatuim sõprusmäng sel nädalal. Omavahel lähevad vastamisi kaks suvise jalgpalli MM-i suursoosikut. Saksamaa on valitsev Maailmameister ning asub FIFA edetabelis esimesel kohal. Brasiilia hoiab samas tabelis teist kohta.

Mängu kannab üle Viasat Sport Baltic algusega kell 21:40.

Saksamaa meeskonna uudised

Kuigi tegemist on sõprusmänguga on teada, et Saksamaa võtab suurturniiride jaoks ettevalmistust alati äärmiselt tõsiselt ning oodata on, et mingeid hinnaalandusi mängus teha ei kavatseta.

Saksamaa viimane kaotus jääb aastasse 2016 kui Prantsusmaal toimuval EM-il vannuti alla korraldajamaale Prantsusmaale 0-2. Ka toona väitsid paljud, et just esimesed olid kohtumise domineerivamaks pooleks.

Pärast seda pole kaotatud järjest 22 rahvusvahelist kohtumist. Küll, aga on viimased 3 neist lõppenud viigiga. Muidugi pole ka vastased kergete killast olnud. Viigistatud on nii Inglismaa vastu võõrsil kui kodus Prantsusmaa ja Hispaania vastu.

Kindel on, et ei Thomas Müller, Mezüt Özil ega Emre Can teisipäevasest kohtumisest osa ei võta. Esimese kahe eemalejäämise põhjus pole teada ning Can`i paistab segavat pisivigastus.

Saksamaa viimased 5 kohtumist
5.10.2017 Põhja-Iirimaa 1 – 3 Saksamaa 🇩🇪
8.10.2017 Saksamaa 🇩🇪 5 – 1 Aserbatsiaan 🇦🇿
10.11.2017 Inglismaa 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 0 – 0 Saksamaa 🇩🇪
14.11.2017 Saksamaa 🇩🇪 2 – 2 Prantsusmaa 🇫🇷
23.03.2018 Saksamaa 🇩🇪 1 – 1 Hispaania 🇪🇸
Ajalugu

Meeskonnad on omavahel kohtunud 22 korda. Eelmine mäng 2014. aasta MM-il Brasiilias lõppes Saksamaa 7-1 võiduga. Kokku on Saksamaa Brasiiliat võitnud vaid viiel korral. Viis korda on mängitud viiki ning Brasiilia on peale jäänud kaheteistkümnel korral. Viimased 2 omavahelist mängu on võitnud Saksamaa.

Brasiilia meeskonna uudised

Tähtsamaks uudiseks on ilmselt see, et Neymar mängust vigastuse tõttu osa ei võita, kuid ilmselt ei tule see käesoleval hetkel mitte kellelegi uudiseks. Lisaks sellele on kriitikuid, kes usuvad, et Neymari puudumine teeb hoopis Brasiilia mängu paremaks mitte halvemaks.

200 miljoni mees on viimasel ajal silma paistnud ülimalt egoistliku käitumise ning bravuuritsemisega ning on vägagi võimalik, et sambalikku jalgpalli armastav meeskond, hoopistükkis võidab sellest faktist.

Brasiilia mäng eelmisel aastal oli justkui Ameerika mägedes. Seda iseloomustavad nii vägevad ning suureskoorilised võidud Venemaa, Jaapani, Tšiili ning Austraalia üle, kus igas mängus löödi vastasele vähemalt 3 väravat, kui just mitte eriti säravad viigid Boliivia ning Kolumbia vastu.

Sellegipoolest ollakse võitmatuna püsitud 8 mängu järjest ning viimane kaotus jääb eelmisesse suvesse kui alla vannuti põlisele rivaalile Argentiinale 0-1. Viimasest neljast kohtumisest kolmel on vastase väravavõrku löödud 3 palli.

Brasiilia viimased 5 kohtumist
5.10.2017 Boliivia 🇧🇴 0 – 0 Brasiilia 🇧🇷
11.10.2017 Brasiilia 🇧🇷 3 – 0 Tšiili 🇨🇱
10.11.2017 Jaapan 🇯🇵 1 – 3 Brasiilia 🇧🇷
14.11.2017 Inglismaa 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 0 – 0 Brasiilia 🇧🇷
23.03.2018 Venemaa 🇷🇺 0 – 3 Brasiilia 🇧🇷
Ennustused

Väga raske on siit vastasseisust emba kumba eelistada. Kuna Saksamaa on viigistanud viimased 3 tugevate meeskondade vastu mängitud kohtumised, siis arvame, et ka see mäng lõpeb viigiga (3.40 @ Coolbet).

Saksamaa ei suutnud oma väravat puhtana hoida ei viimases kahes kodus peetud mängus, kui ka kohtumises Aserbatsiaani vastu. Samas annab tikutulega taga otsida mängu, millal nad viimati kodus väravat ei löönud. Sellest tulenevalt arvame, et oleks igati mõistlik mõlema meeskonna skoorimisele panustamine (1.70 @ Coolbet).

Täpseks skooriks ennustame 1-1 (7.00 @ Coolbet). Kui Neymar ning Müller mängust osa võtaks, siis arvestades magusamat koefitsenti, kalduksime tõenäoliselt 2-2 poole (15.00 @ Coolbet).

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Alusta, vajutades allolevale nupule.

VÕTA TASUTA 20€ RISKIVABALT SIIT

Miks pakkumist kasutada?

  • Riskivaba 20€ on tasuta raha sinu taskus. Kui sul enne oli 20€, siis riskivabalt võid selle mitmekordistada.
  • Riskivabalt panustamine on pingevaba. Tunned ennast enesekindlalt ning kontrolli omavat.
  • Kui peaksid panuse kaotama, tunned ennast ikka hästi, sest raha on juba sinu kontole tagastatud.
  • Võidu korral saad ennast sõprade ees uhkelt tunda, sest tegid targa panuse ning seda ilma riskita!

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile! Alusta kohe!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga