Hispaania vs Argentiina Panustamisvihjed

agüero ja messi koos

Panustamisvihjed tänasele kell 22:30 aset leidvale sõpruskohtumisele Madriidis. Viimase omavahel peetud mängu võitis Argentiina 4-1. Oodata on ka siit väravaterohket kohtumist. Loe edasi ning saad teada, mida meie mängust arvame.

VÕTA 20€ RISKIVABALT SIIT

Suvel toimuva jalgpalli MM-il mängivatest meeskondadest on need kaks tõenäoliselt ühed põnevaimad. Hispaania võõrustab Argentiinat, kelle edurivi juhib ei keegi muu kui Lionel Messi, kes tundub olevat oma pisivigastusest taastunud.

Hispaania meeskonna uudised

Hoolimata sellest, et Saksamaa vastu mindi mängu varakult 1-0 juhtima, siis erinevalt oma argentiinlastest Hispaania eelmises sõprusmängus võidurõõmu ei maitsenud. Muidugi ei saa valitseva maailmameistriga 1-1 viiki just maailmalõpuks lugeda.

Hispaanlaste mängupilt polnud üldsegi paha. Võib öelda, et tegemist oli võrdsete mõõduvõtmisega. Hispaania valdas küll rohkem palli (55%), kuid Saksamaa tegi rohkem pealelööke nii kokku (10 vs 7) kui värava peale (4 vs 2).

Raske on Hispaania koosseisu ennustada, kuid on üpriski tõenäoline, et Saksamaa mänguga võrreldes, tehakse palju vahetusi. Nii Iago Aspas, Diego Costa, Saul Niguez ku Alvaro Odriozola võivad mänguaega teenida.

Hispaania viimased 5 kohtumist

5.90.2017 Liechtenstein 🇱🇮 0 – 8 Hispaania 🇪🇸
6.10.2017 Hispaania 🇪🇸 3 – 0 Albaania 🇦🇱
09.10.2017 Iisrael 🇮🇱 0 – 1 Hispaania 🇪🇸
14.11.2017 Venemaa 🇷🇺 3 – 3 Hispaania 🇪🇸
23.03.2018 Saksamaa 🇩🇪 1 – 1 Hispaania 🇪🇸
Ajalugu

Meeskonnad on omavahel kohtunud 1322 korda. Eelmine mäng 2010. aastal lõppes Argentiina 4-1 võiduga. Kokku on Hispaania Argentiinat võitnud viiel korral. Vaid kaks korda on mängitud viiki ning Argentiina on peale jäänud kuuel korral. Käesoleval sajandil on mängitud 3 korda. Hispaania on võitnud neist 2 ning Argentiina 1.

Argentiina meeskonna uudised

Põnevaim uudis on muidugi see, et Messi on terveks saanud ning ta peaks olema piisavalt mängukõlbulik, et vähemalt 60 minutit vastu pidada. Oodata on, et ta alustab algkooseisus.

Võimalik, et platsile jooksva üheteistkümne mehe sees on ka eelmist mängu telekast vaadanud Sergio Agüero ning võimalik, et eelmises kohtumises vahetusest sisse tulnud Diego Perotti, Ever Banega ja Cristian Pavon alustavad seekord kohtumist esimesest minutist.

Argentiina viimased 5 kohtumist
06.10.2017 Argentiina 🇦🇷 0 – 0 Peruu 🇵🇪
11.10.2017 Ecuador 🇪🇨 1 – 3 Argentiina 🇦🇷
11.11.2017 Venemaa 🇷🇺 0 – 1 Argentiina 🇦🇷
14.11.2017 Argentiina 🇦🇷 2 – 4 Nigeeria 🇳🇪
23.03.2018 Argentiina 🇦🇷 2 – 0 itaalia 🇮🇹
Ennustused

Kui kedagi peaks siin favoriidiks pidama, siis tõenäoliselt oleks see Hispaania, sest nad mängivad Madriidis. Neutraalsel pinnal oleks meie arvates tegemist võrdsete meeskondadega. Kui vaadata eelnevaid kohtumisi, siis võib öelda, et antud tiimid mängivad üksteisega väga harva viiki. Kolmeteistkümnest omavahelisest mängust on viigistatud kõigest 2 korda. Viimane omavaheline viik oli 1988. aastal.

Kui peaksime sellele mängule 1X2 panuse tegema, siis puhtalt ahvatlemale koefile tuginedes panustaksime Argentiina võidu peale. Lisaks magusamale hinnale, näitasid nad kodust eemal Itaalia vastu väga head mängu ning usume, et selles panuses võib hea väärtus peituda.

Lõpptulemus: Argentiina võidab (3.80 @ Coolbet).

Kõikides kohtumistes mis Argentiina ja Hispaania omavahel sel sajandil pidanud on, on löödud vähemalt 3 väravat ning mõlemad meeskonnad on skoorinud. Tulenevalt sellest faktist ning teadmisest, et mõlemad meeskonnad harrastavad lahtist ning ründavat jalgpalli, panustame, et sama juhtub ka sel korral.

Mõlemad meeskonnad skoorivad (1.85 @ Coolbet).
Lüüakse üle 2.5 värava (2.01 @ Coolbet).

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Alusta, vajutades allolevale nupule.

VÕTA TASUTA 20€ RISKIVABALT SIIT

Miks pakkumist kasutada?

  • Riskivaba 20€ on tasuta raha sinu taskus. Kui sul enne oli 20€, siis riskivabalt võid selle mitmekordistada.
  • Riskivabalt panustamine on pingevaba. Tunned ennast enesekindlalt ning kontrolli omavat.
  • Kui peaksid panuse kaotama, tunned ennast ikka hästi, sest raha on juba sinu kontole tagastatud.
  • Võidu korral saad ennast sõprade ees uhkelt tunda, sest tegid targa panuse ning seda ilma riskita!

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile! Alusta kohe!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga