Portugal vs Holland Panustamisvihjed

ronaldo väravat tähistamas

Portugal vs Holland Panustamisvihjed täna kell 21:30 aset leidvale sõpruskohtumisele Šveitsis, kus Christiano Ronaldo & co jätkavad oma ettevalmistusi suviseks jalgpalli MM-iks. Loe edasi ning saad teada, mida meie mängust arvame.

VÕTA 20€ RISKIVABALT SIIT

Mõlemad meeskonnad on viimaste päevade jooksul juba 1 sõpruskohtumise pidanud. Portugal saavutas lisaajal 2-1 võidu Egiptuse üle kui Ronaldo skooris kahel korral. Ronald Koeman pidi oma debüütmängus Hollandi peatreenerina Inglismaa vastu 0-1 kaotust tunnistama.

Portugali meeskonna uudised

Valitsevad Euroopa meistrid on nüüd võitmatuna püsinud juba 14 mängu järjest. Viimane kaotus saadi eelmise kalendriaasta märtsikuus kui alla vannuti Rootsile seisuga 2-3. Hea vorm tõstis nad oma MM-i valikgrupi liidriks ning kuna Šveitsist omati paremat väravate vahet, siis pilet Venemaale oli garanteeritud.

Portugal loodab ka Venemaal üllatuse vormistada ning unistab järjekordsest turniirivõidust. Ka 2016. aasta Euroopa Meistrivõistluste eel ei olnud nad favoriidid ning kui neil õnnestus vaevu-vaevu alagrupist edasi saada, siis sellegipoolest suutis Ronaldo ning tema juhitav meeskonnal oma kaitsemängu parandada ning jõuda finaali välja, kus saavutati korraldajamaa Prantsusmaa vastu hiilgav võit.

Igaüks on vist meiega ühel meelel kui ütleme, et nende mäng EM-il oli pigem igav ning näotu. Õnneks on nad pärast Euroopa Meistriks saamist natukene vürtsi juurde lisanud. Koos reedese 2 löödud väravaga Egiptuse vastu, viis Ronaldo oma koondise eest löödud väravate arvu 81 peale ning viimase 21 mängu jooksul on portugallased vastasmeeskonna võrku sahistanud koguni 58. korral.

Ajalugu

Meeskonnad on omavahel kohtunud 11 korda. Eelmine mäng 2013. aasta augustis lõppes 1-1 viigiga. Üllataval kombel on portugallased võitnud 7 korda ning 1 mäng on lõppenud viigiga. Hollandlased on võidurõõmu maitsenud kõigest 3. korral.

Hollandi meeskonna uudised

Hollandlased kahjuks tänavusest MM-ist osa ei võta. Neil ei õnnestunud järjekordsele suurturniirile kvalifitseeruda ning see fakt on juba ka üles kutsunud puhastuskuuri koondises. Nii Arjen Robben kui Wesley Sneijder lõpetasid oma koondisekarjääri ning nüüd on uue peatreeneri Ronald Koemani käsutuses üpriski kogenematu meeskond. Ryan Babel?! on meeskonna kogenenuim mängija 47 koondisemänguga samas kui koguni viieteistkümnel tiimi liikmel on Hollandi eest kirjas vähem kui 10 kohtumist.

See samune tõsiasi, et koondis on ülimalt noor ning kogemusteta ei aidanud neid ka viimases sõprusmängus Inglismaa vastu. 0-1 lüüasaamine lõpetas nende 5 mängulise järjestikuste võitude seeria.

Ennustused

Tuleb tõdeda, et Portugal on vaieldamatul käesoleva mängu favoriit. Nad on võitnud 9 oma viimasest 11. mängust ning Hollandlased ei näidanud reedel just hiilgavat mängu. Ronaldo on käesoleval kalendriaastal suurepärases vormis ning Hollandi rabedal kaitseliinil saab tema taltsutamine raske olema.

Kuigi Portugal võttis Egiptuse vastu võidu alles lisaminutitel, panustaksime meie siiski valitsevate Euroopa Meistrite võidule (2.23 @ Coolbet) ning täpsele skoorile 2-1 (10.00 @ Coolbet).

Kui väravalööjat otsida, siis raske on Christiano Ronaldost mööda vaadata. Kui Ronaldo Portugali eest platsile jookseb, on üsna tõenäoline, et ta jala valgeks saab. Ronaldo lööb mängus värava (1.98 @ Coolbet).

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Alusta, vajutades allolevale nupule.

VÕTA TASUTA 20€ RISKIVABALT SIIT

Miks pakkumist kasutada?

  • Riskivaba 20€ on tasuta raha sinu taskus. Kui sul enne oli 20€, siis riskivabalt võid selle mitmekordistada.
  • Riskivabalt panustamine on pingevaba. Tunned ennast enesekindlalt ning kontrolli omavat.
  • Kui peaksid panuse kaotama, tunned ennast ikka hästi, sest raha on juba sinu kontole tagastatud.
  • Võidu korral saad ennast sõprade ees uhkelt tunda, sest tegid targa panuse ning seda ilma riskita!

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile! Alusta kohe!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga