Saksamaa – Rootsi panustamisvihjed

Saksamaa on peale esimest mängu nulli peal ja nüüd tahetakse Maailmale tõestada, et see oli vaid tööõnnetus. Teist poolaega domineeriti täielikult, kuid kokkuvõttes võib öelda, et Mehhiko vastu mindi liiga üleolevalt. Kaitse jäeti esimesel poolajal täiesti unarusse. Võib kindel olla, et Löwil on olemas plaan, kuidas Rootsi koondis murda ja seda võimsalt.

Rootsi mängus torkas silma nende keskkaitse. Keskkaitsjad on mõlemad pikad ja aeglased. Väga aeglased. Mitmes olukorras jooksis Lõuna-Korea staar Heung-Min Son lihtsalt Rootsi kaitse üle. Saksamaa hakkabki arvatavasti äärtel ülekaalu looma ja seejärel juba tekivad ohtlikud olukorrad.

Kuna Sakslaste äärtekaitsjad tõusevad väga palju, siis tekivad omad võimalused ka Rootslastel vastu nõelamiseks. Üks on kindel – Saksamaa hakkab vastaste väravat väga aktiivselt nii lähedalt kui kaugelt ohustama. Selline mängu iseloom annab kokkuvõttes palju lööke raamidesse. Lisaks usume, et Saksamaa elab ennast mängus korralikult välja ja väravaid on oodata keskmisest rohkem.

  • Üle 2.5 värava (1.85@Coolbet)
  • Lööke raamidesse üle 9.5 (1.85@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

 

 

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga