Lõuna-Korea vs. Mehhiko panustamisvihjed

Lõuna-Korea kaitse on MM-i tiimide vastu tõsiselt hädas. Esimeses mängus Rootsi vastu paistis see väga vähe silma, kuid täna tõestatakse seda kindlasti. Kõike näeb päeva teises mängus kell 18:00.

Lõuna-Korealt esimeses mängu eeldatavalt nende kõige nõrgema vastase vastu null lööki väravaraamidesse. Jah, Rootsi kaitse koostöö esimeses mängus oli üsna eeskujulik, kuid Mehhiko vastu on väravat veel raskem lüüa. Lõuna-Korea meeskonnas lihtsalt ei ole taset, et Mehhikole ohtlikuks saada.

C.Osorio võib eelolevale kohtumisele minna väga erineva koosseisuga võrreldes Saksamaa mänguga. Näha oli, et mehed andsid väljakul endast kõik ja arvestades, et ees on pikk turniir, tuleb mehi võimalikult palju säästa. See jätab Lõuna-Koreale võimaluse, et päris pakki ei tule ning skoor jääb ootamatult madalaskooriliseks.

  • Mehhiko võit (1.72@Coolbet)
  • Pealelöögid raamidesse  alla 8.5 (1.8@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga