Inglismaa – Panama panustamisvihjed

Inglismaa noorenenud meeskond läbis esimese tuleristse edukalt, kui lõpuminutitel lõi kapten Harry Kane palli teistkordselt Tuneesia väravavõrku. Panama sai 0:3 kaotuse Belgialt.

Oodata on sarnast kohtumist Belgia-Panama kohtumisele. Inglismaa hakkab palliga mängima ja väravaid lööma. Panama proovib nii kaua oma värava puutumatuna hoida kui võimalik. Belgia vastu õnnestus see lausa terve esimese poolaja.

Inglismaa mängupilt on viimaste aegade ilusamaid. Just ründemäng on väga mitmekülgne. Tuneesia vastu oli esimesel poolajal väga palju väravavõimalusi, ise ei realiseeritud ära. Panama vastu tekitatakse neid kindlasti veel rohkem ja mänguskoor tuleb üle keskmise.

Kihlveokontorid peava kõige tõenäolisemaks skooriks 2:0. Arvestades, et Inglismaa koondises on nii palju ründajaid, kes kõik tahavad jalga valgeks saada, siis pigem ootaks Inglastele üle kahe värava. Väikese lisapanusena proovime ka täpset skoori ennustada.

• Kokku üle 2.5 värava (1.98@Coolbet)
  • Täpne skoor 3-0 (7.0@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.