Saksamaa – Mehhiko panustamisvihjed

Valitsev Maailmameister ning Maailmajagude turniiri võitja peab esimese kohtumise kell 18:00 algavas mängus ründavat jalgpalli viljeleva Mehhiko vastu.

Saksamaa on tiitlivõistlustel just esimestes mängudes väga kindel olnud. Viimati ei suudetud esimest kohtumist võita 2004a. EM-il. Peale seda on kõigil kuuel tiitlivõistlusel suudetud avamäng võita, hoolimata sellest, et kontrollkohtumised on jätnud kahetisi muljeid.

Ka Seekord ei tulda turniirile hea seeria pealt. Viimasest kuuest kohtumisest on suudetud võita vaid üks ja see nõrga Saudi-Araabia vastu 2:1, keda Venemaa avamängus 5:0 klohmis. Kaitses on lastud endale lubamatult palju väravaid lüüa – viies viimases kohtumises lausa 7. Need kohtumised on siiski olnud kõik eksperimenteerivad ja koosseisude leidmiseks. Saksamaa masinavärgi peale võib kindel olla ja mängule minnakse suure favoriidina.

Mehhiko mängis ka eelmisel suvel Maailmajagude karika poolfinaalis Saksamaa vastu. Mindi väga ambitsioonikalt ja julgelt peale, see tõi ka vastava tulemuse – kindel 1:4 kaotus. Kesk-Ameerika koondise tugevuseks ja samal ajal ka nõrkuseks ongi suhtumine, millega minnakse kõiki mänge ründama ja palju väravaid lööma. Kaitse jääb tihti tahaplaanile. Kui mängitakse taktikaliselt küpselt, siis võib Mehhiko jõuda turniiril päris kaugele.

Mõlemad head ründemeeskonnad ja väravaid võib oodata nii ühelt kui teiselt poolt. Mehhikot ei saa alahinnata ning nad on suutelised Neuerit ka kaamerapildis hoidma.

  • Mõlemad meeskonnad skoorivad ja Saksamaa võit (3.2@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga