Costa Rica – Serbia panustamisvihjed

Tugevas E-Alagrupis kohtuvad Costa Rica ja Serbia. Pall pannakse mängu kell 15:00. Kuna edasipääsu nimel tuleb võidelda veel Brasiilia ja Šveitsiga, on mõlemale meeskonnale tänane mäng eriti tähtis.

Costa Rica väravast leiame värske Meistrite Liiga võitja Keylor Navase. Kui jätta välja sõpruskohtumised, siis just kaitsega võibki meeskond kõige rohkem rahul olla. Kui minnakse kaitsva taktikaga mängule, siis on neile väga raske väravat lüüa. Seda tõestas ka nelja aasta tagune turniir, kui alagrupp võideti Uruguay, Itaalia ja Inglismaa ees. Endale lasti lüüa vaid üks värav!

Balkani riigina on Serbia igale koondisele ebamugav vastane. Võitlevad viimase sekundini ja on ülimalt agressiivsed. Silma tuleb peal hoida Dusan Tadicil ja Savicil. Esimene oli kogu kvalifikatsiooni väravasöötude andmises teisel kohal ja hetkel Lazios mängivat Savicit seostatakse juba praegu maailma tippklubidega. Kui Kolarov ja Ivanovic suudavad kaitses asjad korras hoida, siis Costa Rica jääb rünnakul pigem hätta.

Mõlemad meeskonnad kaitses tugevad ja arvatavasti näeme üsna kinnist mängu. Serbia meeskonnas rohkem kvaliteeti ja suuremad võimalused võiduks.

  • Serbia võit (1.96@Coolbet)
  • Teisel poolajal rohkem väravaid (2.2@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga