Rootsi – Šveits panustamisvihjed

Rootsi näitas viimases kohtumises tõelist meeskonnavaimu ja suutis Mehhikot lausa 3:0 võita. Šveits mängis viimase alagrupimängu üsna ettevaatlikult ja lõpuks piirduti 2:2 viigiga Costa Rica vastu.

Mõlemad meeskonnad saavad kaheksandikfinaalile tulle üsna mugavalt. Nad said alagrupis väga tugevaid mänge ja kõvasti enesekindlust ammutada. Tegemist on üsna võrdsete meeskondadega ja sellepärast eeldame, et mõlemad koondised on võimelised üksteisele väravaid lööma.

Väikese eelise annaks siiski Šveitsile. Igas liinis on neil natukene rohkem taset. Samas Rootsi on näidanud, et ilma Zlatanita koondis on väga meeskondlik ja ka ründajad teevad eeskujulikult kaitsetööd. Otsustavaks saavad väikesed asjad ning lisaaeg ei ole välistatud. Edasi pääseb suurema tõenäosusega Šveits.

  • Edasipääsev võistkond Šveits (1.8@Coolbet)
  • Mõlemad meeskonnad skoorivad (2.28@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga