Belgia – Jaapan panustamisvihjed

Tegemist on kõige ühepoolsema kaheksandikfinaaliga. Üks meeskond mängis ennast väärikalt alagrupis esikohale ja teine jõudis suuresti läbi õnne nii kaugele. Kas Jaapani õnn jätkub, näeb kohtumises algusega kell 21:00.

Belgia ei jätnud alagrupis midagi juhuse hooleks. Lisaks ei kartnud nad tugevamat tabelipoolt ja asetasid ennast võiduga üle Inglismaa just sinna. Vaid Prantsusmaal ja Brasiilial on rünnakul samaväärsed mängijad vastu panna. Jaapani vastu tuleb oma keskmine tase välja mängida ning probleeme ei tohiks tekkida.

Jaapan jättis viimases kohtumises Poola vastu mannetu mulje. Orienteeruti selgelt kaitsele, kuid Poolale ei tekitanud nende kaitseliin erilisi probleeme. Väravaid sinna löödi vaid üks, kuid olukordi oli palju. Nüüd on neil vastas aga veel tugevam meeskond ja selge on see, et kui nad tahavad midagi saavutada, siis peavad nad ka ise värava lööma.

Belgia on kaotuseta 22 mängu järjest. Nende seeria jätkub Jaapani vastu. Klassivahe saab määravaks ja hoolimata Jaapanlaste lootusest kaitses vastu pidada, ei suuda nad seda 90 minutit kohe kindlasti.

  • Poolaeg/Täisaeg – Belgia/Belgia (2.1@Coolbet)
  • Üle 3.5 värava (3.3@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga