Kolumbia – Inglismaa panustamisvihjed

Kolumbia tugevuseks on see, et sellise päritoluga mängijad on väga enesekindlad. Nad ei kogu pingeid enda peale. Inglismaal on aga tohutud pinged peal, sest nad on just otsustavates mängudes lähiajal ainult ebaõnnestunud.

Kaheksandikfinaalides on pinge maksnud kätte Belgiale ja Horvaatiale. Mõlemad meeskonnad väljusid võitjatena, kuid nende mäng oli kramplik just tänu kõvale pingele ja favoriidi koormale. Sama võib juhtuda ka Inglismaaga, eriti kui Kolumbia suudab kiiresti juhtima minna.

Kolumbia on hädas vigastusega ja on teada, et põhikoosseisust jookseb väljakule nii mõnigi poolterve mees. Siiski on neil piisavalt kvaliteeti, et Inglismaa värava all ohtlike olukordi luua. Kaitses on Barcelona mees Mina asjad enam-vähem kontrolli all hoidnud.

Inglismaale saab otsustavaks noorte meeste valmis olek suureks mänguks ja üleminek alagrupi mängudest väljakukkumise mängudele. Nõrkused hakkavad võimenduma ja pinged kuhjuma. Usume, et Inglismaa suudab tõestada, et nad on siin MM-il konkurentsis.

  • Inglismaa (2.22@Coolbet)
  • Üle 2.5 värava (2.55@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga