Reedesed panustamisvihjed

Amiens – Paris SG (21:45 Ligue 1)

Paris SG on juba tiitli kindlustanud, Amiens on tugev tabeli keskmik. Pariisi klubil jäävad vigastustega mitmed tähed eemale k.a Di Maria ning suurim staar Neymar, kes on juba kuid meeskonnast eemal.

Amiens on väga hea kaitsega meeskond. Endale lastakse väga vähe väravaid lüüa. Paris SG vastu on raske enda värav puhtana hoida, kuid väravatesajuks siin mängus ei tohiks minna. Seda enam, et Paris SG ei tohiks liiga motiveeritud olla ning mängitatakse rohkem kogenematuid pallureid.

  • Alla 3.5 värava (1.88@Coolbet)
  • Mõlemad meeskonnad ei skoori (2.17@Coolbet)
Brighton – Manchester United (Premier League 22:00)

Brightoni klubil on tänase mänguga võimalik koht järgmiseks aastaks kõrgliigas kindlustada. Selleks tuleb mäng võita. Ülesanne on aga väga keeruline, sest vastas on Jose Mourinho meeskond.

Manchester Unitedil on hetkel üsna hea hoog sees ning hoolimata sellest, et teine koht on põhimõtteliselt kindlustatud, näidatakse südikaid etteasteid. Brightonil on jällegi üsna kurb seeria käsil. Viimasest seitsmest kohtumisest pole ühtegi võidetud ja skooritud on vaid neli väravat.

  • Manchester Unitedi võit (1.85@Coolbet)
  • Üle 2.5 värava (1.96@Coolbet)
New Orleans Pelicans – Golden State Warriors (NBA 03:00)

Golden State ehk tiitlikaitsja on playoff seeriat New Orleansi klubi vastu üsna kindlalt alustanud ning on saavutanud koduväljakul 2:0 edu. Tänane mäng peetakse juba New Orleansis.

Pelicans on tegelikult väga talendikas meeskond ning kodus on nad väga ohtlikud. Kolmik Rondo, Davis ja Holiday on väga resultatiivne nii rünnakul kui väga hea kaitses. Golden State´ga taasliitus vigastuspausilt Stephen Curry ja see võib hoopis natukene Warriorsi rütmi alguses segada.

Nba on alati üllatusi täis ja heal päeval võivad nõrgemad klubid favoriite võita, eriti veel kodus. Potentsiaali selleks Pelicansil on, sest 2:0 edu võib mõjuda Warriorsile uinutavalt.

  • New Orleans Pelicans võit (2.65@Coolbet)
  • Alla 232.5 punkti kokku (1.92@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Alusta, vajutades allolevale nupule.

TASUTA RISKIVABA PANUS OOTAB SIIN

Miks pakkumist kasutada?

  • Riskivaba 20€ on tasuta raha sinu taskus. Kui sul enne oli 20€, siis riskivabalt võid selle mitmekordistada.
  • Riskivabalt panustamine on pingevaba. Tunned ennast enesekindlalt ning kontrolli omavat.
  • Kui peaksid panuse kaotama, tunned ennast ikka hästi, sest raha on juba sinu kontole tagastatud.
  • Võidu korral saad ennast sõprade ees uhkelt tunda, sest tegid targa panuse ning seda ilma riskita!

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile! Alusta kohe!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga