Neljapäevased panustamisvihjed

Atl. Madrid – Arsenal (Euroopa Liiga 22:05)

Poolfinaali teises kohtumises pannakse pall mängu Hispaanias. Esimeses omavahelises kohtumises mängiti Arsenalile kõik trumbid kätte. Madridi klubi jäi üsna mängu alguses punase kaardi tõttu vähemusse. Arsenal küll surus ja teisel poolajal ka skooriti, kuid Antoine Griezmann näitas, et talle piisab ka ühest võimalusest ja vormistas lõppseisuks 1:1.

Tänases mängus ei näe Arsenalil võimalust. Atletico on koduväljakul väga võimas. See on koht, kust lahkuvad ka sellised meeskonnad nagu Barcelona ja Real Madrid võidupunktideta. Kõikide sarjade peale ei ole viimases 12-s mängus keegi Atleticot nende karukoopas alistanud.  Arvestades Arsenali hetkevormi, siis kahjuks lõppeb nende teekond Euroopa Liigas täna.

  • Atletico Madrid võidab kohtumise (1.82@Coolbet)
  • Atletico Madrid üle 1.5 värava (1.91@Coolbet)
Salzburg – Marseille (Euroopa Liiga 22:05)

Teises poolfinaalis minnakse korduskohtumisele seisult 0:2.

Marseille edu tunduks üsna kindel, kui vastaseks ei oleks Salzburg. See meeskond on kodus kõikidele väga suur pähkel. Ametlikes kohtumistes ei ole kaotatud 38 kohtumist järjest! Lisaks on see meeskond just rünnakul väga ohtlik ning võrgud sahisevad sellel staadionil keskmisest märksa rohkem.

Kaotusseis sunnib Austria klubil mängu algusest peale orienteeruma rünnakule ja tulemas on lahtine mäng. Salzburg kodus nullile ei jää. Samas on raske uskuda, et ka Marseille võõrsil väravat ära ei löö. Eriti veel arvestades seda, et Salzburg kaitsele liiga palju keskenduda ei saa.

  • Väravate arv üle 3.5 (2.8@Coolbet)
  • 1. Poolaeg Salzburg üle 0.5 värava (1.8@Coolbet)

 

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Alusta, vajutades allolevale nupule.

TASUTA RISKIVABA PANUS OOTAB SIIN

Miks pakkumist kasutada?

  • Riskivaba 20€ on tasuta raha sinu taskus. Kui sul enne oli 20€, siis riskivabalt võid selle mitmekordistada.
  • Riskivabalt panustamine on pingevaba. Tunned ennast enesekindlalt ning kontrolli omavat.
  • Kui peaksid panuse kaotama, tunned ennast ikka hästi, sest raha on juba sinu kontole tagastatud.
  • Võidu korral saad ennast sõprade ees uhkelt tunda, sest tegid targa panuse ning seda ilma riskita!

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile! Alusta kohe!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga