Laupäevased panustamisvihjed

Everton – Southampton (Premier League 19:30)

Southamptonile väga-väga tähtis mäng, kui tahavad liigasse püsima jääda. Tänane võit tõstaks nad heade juhuste kokkulangemise puhul kolme viimase seast kõrgemale.

Everton tahab ka kindlasti seda mängu võita, et veel säilitada Euroopa Liiga pääse, kuid see koht on üsna ebatõenäoline ja eks mängijad teavad seda ise ka. Viimane omavaheline kohtumine lõppes 4:1 Southamptoni võiduga.

  • Southamptoni võit (2.72@Coolbet)
  • Southampton üle 1.5 värava (2.54@Coolbet)
Juventus – Bologna (Serie A 21:45)

Juventus oli viimases voorus juba Serie A tiilit mahamängimas, kuid tuldi üsna keerulisest seisust välja ja lõpuks võeti ka võit. Nende õnneks kaotas Napoli oma kohtumise ja hetkel on seis üsna kindel. Piisab kahest võidust. Täna võetakse kindlasti üks ära.

Juventus kindlasti õppis oma viimase mängu vigadest, et loorberite puhkama ei tohi jääda, sest see karistatakse kohe ära. Emotsioon on hea ja mäng toimub nende koduväljakul. Juventus võtab kindla võidu.

  • Juventus üle 2.5 värava (1.74@Coolbet)
  • Juventus HC -2 (1.72@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Alusta, vajutades allolevale nupule.

TASUTA RISKIVABA PANUS OOTAB SIIN

Miks pakkumist kasutada?

  • Riskivaba 20€ on tasuta raha sinu taskus. Kui sul enne oli 20€, siis riskivabalt võid selle mitmekordistada.
  • Riskivabalt panustamine on pingevaba. Tunned ennast enesekindlalt ning kontrolli omavat.
  • Kui peaksid panuse kaotama, tunned ennast ikka hästi, sest raha on juba sinu kontole tagastatud.
  • Võidu korral saad ennast sõprade ees uhkelt tunda, sest tegid targa panuse ning seda ilma riskita!

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile! Alusta kohe!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga