Reedesed 27.04 panustamisvihjed

Nõmme Kalju – Narva Trans (Premium Liiga 19:30)

Kodumeeskond jagab Levadiaga esimest kohta. Väravaid lüüakse palju, endale lastakse vähe lüüa. Narva on tubli tabeli keskmik, kelle tugevuseks on pigem kaitse.

Kui Kalju tahab tiitli eest võidelda hooaja lõpuni, siis on kodukohtumised Narva tasemel meeskondade vastu võidu kohustusega. Alles viimases omavahelises kohtumises Kalju komistas ja said vaid viigipunkti kätte.

Nõmme klubis mängib liiga parim skoorija Liliu, kes on löönud peaaegu sama palju väravaid, kui terve Narva meeskond(11 vs. 15). Arvame, et Nõmme Kalju parandab eelmise kohtumise vead ja suudab juba mängu algusest oma paremuse maksma panna.

  • Nõmme kalju üle 2.5 värava (2.13 @ Coolbet)
  • 1. poolaeg lüüakse rohkem väravaid (2.93 @ Coolbet)
Khimki – Moskva CSKA (Euroliiga 20:00)

Play-offi omavaheline neljas mäng. Hetkel on seis 2:1 CSKA kasuks. Khimki on näidanud väga kõva vastupanu ning igas mängus vääriline vastane olnud. Tasuks võideti viimane mäng koduväljakul ja täna on võimalus seeria viigistada.

Moskva CSKA on põhiturniiri võitja ja koosseis on hirmuäratav. Siiski on neil palju probleeme vigastustega ning seda just võtmemängijate puhul. Nando De Colo ja Kyle Hines jäävad suure tõenäosusega kohtumisest eemale ja see annab Khimkile trumbid kätte. Khimki superstaar, Alexey Shved, on üks parimaid mängijaid Euroliigas. Kui ta suudab ka meeskondlikult mängida, siis läheb see seeria veel põnevaks.

  • Khimki võidab kohtumise (2.6@Coolbet)
Washington Wizards – Toronto Raptors (NBA 02:00)

Play-off seeria kuues kohtumine. Siiamaani on mõlemad meeskonnad kaitsnud koduväljaku eelist ning seisuks 3:2 Raptorsi kasuks. Edasipääsuks on vaja neli võitu.

Toronto on selgelt seeriat domineerinud ning üllataval kombel ei ole nad edasipääsu juba kindlustanud. Usume, et täna see juhtub ja suudetakse võita Washingtoni klubi võõral väljakul. Raptorsil on terve liiga parim pink, mis annab tähtsates mängudes väga suure eelise. Raptors võidab tänase mängu, et mitte jätta midagi juhuse hooleks 7ndas mängus.

  • Raptors võidab kohtumise (2.15@Coolbet)
  • Raptors üle 106.5 punkti (1.85@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Alusta, vajutades allolevale nupule.

TASUTA RISKIVABA PANUS OOTAB SIIN

Miks pakkumist kasutada?

  • Riskivaba 20€ on tasuta raha sinu taskus. Kui sul enne oli 20€, siis riskivabalt võid selle mitmekordistada.
  • Riskivabalt panustamine on pingevaba. Tunned ennast enesekindlalt ning kontrolli omavat.
  • Kui peaksid panuse kaotama, tunned ennast ikka hästi, sest raha on juba sinu kontole tagastatud.
  • Võidu korral saad ennast sõprade ees uhkelt tunda, sest tegid targa panuse ning seda ilma riskita!

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile! Alusta kohe!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga