Laupäevased 28.04 panustamisvihjed

 

Swansea – Chelsea (Premier League 19:30)

Neli vooru enne hooaja lõppu on mõlemal meeskonnal veel väga palju mängus. Esimene heitlemas liigasse püsimise nimel ning teine loodab veel Meistrite Liiga koha välja mängida.

Kumbki meeskond hinnaalandust tegema ei hakka. Swansea pargib bussi, et viigipunkt kätte saada ja Chelsea läheb mängu võitma. Väravate arvu on raske prognoosida, sest see oleneb sellest, kuna Chelsea esimese värava suudab lüüa. Küll aga on oodata palju nurgalööke.

Inter – Juventus (Serie A 21:45)

Tulemas on väga pingeline ja huvitav mäng. Mõlemad meeskonnad lähevad mängu võitma. Interil mängus Meistrite Liiga koht ja Juventus peab võitma, et Napolil ei tekiks võimalust liiga võidule.

Juventuse meeskonnal on rohkem kvaliteeti ning eelmise vooru kohtumisest, mis kaotati Napolile 0:1, on kindlasti omad järeldused tehtud.

Juventuse mehed suudavad pinge all paremini mängida ning võtavad mängu jõuga ära. Tulises mängus on kindlasti oodata palju hoiatuskaarte.

  • Juventuse võit (2.75@Coolbet)
  • Hoiatuskaartide arv üle 5.5 (2.15@Coolbet)
Golden State Warriors – New Orleans Pelicans (Nba 05:30)

Konverentsi finaali ühe koha eest hakkavad võitlema täna öösel Golden State´i ja New Orleansi meeskonnad. Eelmises ringis alistati vastavalt SA Spurs mängudega 4:1 ning Portland Trail Blazers 4:0.

Kihlveokontorid näevad, et mäng tuleb väga suure skooriline ning visatakse iga veerand keskmiselt 56 punkti. Põhiturniiril oleks see täiesti mõistlik, kuid play-offis jäävad skoorid pigem madalamaks.

Golden State on liiga üks parimaid kaitse meeskondasid, kui nad ise seda tahavad. Samuti on Pelicans näidanud, et play-offis mängitakse hoopis teistsugust mängu kui põhiturniiril.

  • Kokku alla 224 punkti (1.92@Coolbet)

 

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Alusta, vajutades allolevale nupule.

TASUTA RISKIVABA PANUS OOTAB SIIN

Miks pakkumist kasutada?

  • Riskivaba 20€ on tasuta raha sinu taskus. Kui sul enne oli 20€, siis riskivabalt võid selle mitmekordistada.
  • Riskivabalt panustamine on pingevaba. Tunned ennast enesekindlalt ning kontrolli omavat.
  • Kui peaksid panuse kaotama, tunned ennast ikka hästi, sest raha on juba sinu kontole tagastatud.
  • Võidu korral saad ennast sõprade ees uhkelt tunda, sest tegid targa panuse ning seda ilma riskita!

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile! Alusta kohe!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga