Neljapäevased 26.04 panustamisvihjed

Arsenal – Atletico Madrid(22:05 Euroopa Liiga)

Meistrite Liiga esimesed poolfinaal kohtumised nähtud ja aeg keskenduda hetkeks Euroopa Liigale, sest sealgi algavad täna kohtumised nelja parima vahel.

PANUSTA MÄNGULE RISKIVABALT SIIT

Arsene Wenger andis teada, et käesolev hooaeg jääb tema jaoks Arsenali eesotsas viimaseks. Pigem mõjub selline teadaanne meeskonnale positiivselt ja loodetakse peatreenerile kenade esitustega Euroopa Liigas lahkumiskingitus teha. Viimasel ajal ongi Arsenal väga heas hoos ning koduväljakul on viimased kuus kohtumist võidetud.

Atletico ei ole nii tugev kui veel paar aastat tagasi. Hispaania liiga lõpetatakse arvatavasti teise kohaga, kuid mängupilt ja raudne kaitse ei ole nii veenev, kui oleme Atletico puhul harjunud. Kodumängudes on enam-vähem oma ära tehtud, kuid võõrsil esinetakse alla oma võimete.

  • Arsenal võidab kohtumise (2.68@Coolbet)
  • Arsenal üle 1.5 värava (2.47@Coolbet)
Baskonia – Fenerbahce (22:00 Euroliiga)

Euroliiga veerandfinaalide omavaheline neljas kohtumine. Hetkel on seeriat juhtimas Fenerbahce seisuga 2:1. Mõlemad meeskonnad on võidud korjanud vaid koduväljakul.

Usume, et täna see muutub ning tiitlikaitsja suudab võõral väljakul oma paremuse maksma panna. Obradovic ehk Türgi klubi peatreener on taktikaline geenius ning suudab meeskondi tähtsates mängudes häälestada.

Fenerbahce on tervet seeriat domineerinud ning neil on rohkem käike, et vastane murda. Samuti räägivad nende jaoks suured kogemused. Baskonia on väga talendikas meeskond, kuid see aasta on veel liiga vara neil suures mängus kaasa rääkida.

  • Fenerbahce võidab kohtumise (1.93@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Alusta, vajutades allolevale nupule.

TASUTA RISKIVABA PANUS OOTAB SIIN

Miks pakkumist kasutada?

  • Riskivaba 20€ on tasuta raha sinu taskus. Kui sul enne oli 20€, siis riskivabalt võid selle mitmekordistada.
  • Riskivabalt panustamine on pingevaba. Tunned ennast enesekindlalt ning kontrolli omavat.
  • Kui peaksid panuse kaotama, tunned ennast ikka hästi, sest raha on juba sinu kontole tagastatud.
  • Võidu korral saad ennast sõprade ees uhkelt tunda, sest tegid targa panuse ning seda ilma riskita!

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile! Alusta kohe!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga