Reedesed 11.05 panustamisvihjed

Levadia – Tallinna Kalev (Eesti Meistriliiga 19:00)

Levadia jagab tabelis esimest kohta Nõmme Kaljuga. Tallinna Kalev on viimastes kohtumistes olnud väga kahvatu ning on langetud liigas lausa eelviimaseks.

Julgen öelda, et Levadia on hetkel Eestis kõige tugevam klubi ja peamine pretendent tiitlile. Meeskond on komplekteeritud tasemel mängijatega, et ka Eurosarjades midagi korda saata. Meie liiga mõistes tõeline tippmeeskond. Seda näitavad ka ilusad skoorid.

Taani – Norra (Jäähoki MM 17:15)

Tõeline naabrite lahing. Kahjuks ei heidelda kõrgete kohtade pärast, kuid intriigne vastasseis sellegi poolest. Taanil oli eile puhkepäev. Viimases kohtumises suudeti kõigile üllatuspommina võita Soomet ennast.

Norra mängis alles eile õhtul Kanadaga. Tõsi, mäng oli küllaltki ühepoolne ning arvatavasti hoidis Norra ennast tänaseks kohtumiseks piisavalt. Siiski võib see väikese jälje jätta. Hoolimata koefitsentidest, tuleb pigem üsna võrdne mäng, kus mõlemad meeskonnad on võimelised skoorima.

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Alusta, vajutades allolevale nupule.

TASUTA RISKIVABA PANUS OOTAB SIIN

Miks pakkumist kasutada?

  • Riskivaba 20€ on tasuta raha sinu taskus. Kui sul enne oli 20€, siis riskivabalt võid selle mitmekordistada.
  • Riskivabalt panustamine on pingevaba. Tunned ennast enesekindlalt ning kontrolli omavat.
  • Kui peaksid panuse kaotama, tunned ennast ikka hästi, sest raha on juba sinu kontole tagastatud.
  • Võidu korral saad ennast sõprade ees uhkelt tunda, sest tegid targa panuse ning seda ilma riskita!

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile! Alusta kohe!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga