Laupäevased 12.05 panustamisvihjed

Viljandi Tulevik – Narva (Eesti Meistriliiga 16:00)

Tulevik on väga ebastabiilne meeskond. Nad on löönud sel hooajal vaid 7 väravat, kuid suutnud nendega alistada kolm vastast. See annab neile tabelis seitsmenda koha. Selja taha jäävad meeskonnad, mis on löönud näiteks 16 ja 17 väravat.

Narva on teine ebastabiilne meeskond. Üks päev suudavad Levadiaga 1:1 viiki mängida ja nädal hiljem kaotavad samale meeskonnale 0:5. Arvatavasti ei lööda siin mängus väga palju väravaid. Narva kaitse on tegelikult üsna hea ning Tulevik suudab ka kodus Narva suguse meeskonna vastu kaitset mängida.

  • Alla 2.5 värava (2.45@Coolbet)
  • Mõlemad meeskonnad ei skoori (1.72@Coolbet)
Wolfsburg – FC Köln (Bundesliga 16:30)

Wolfsburgile on see kohtumine elu ja surma peale. Täna tuleb kindlasti võita, et säilitada lootus jääda Bundesligasse. Ülesanne tundub üsna raske arvestades rohkeid vigastusi ja väga halba kaotuste seeriat.

Köln on tabeli viimane ja nemad langevad kindlalt madalamasse liigasse. See Annabki Wolfsburgile lootust juurde, et täna suudetakse siiski kolm punkti ära võtta, kuid kindlasti ei tule see kergelt.

Real Madrid – Celta Vigo (La Liga 21:45)

Kummagil meeskonnal siin midagi väga mängus ei ole. Real Madridil jäävad mitmed tähtmängijad eemale. Kuna Meistrite Liiga ei ole enam kaugel, siis arvatavasti tahab Zidane näidata ilusaid esitusi, et hea emotsiooni pealt finaalile vastu minna.

Samas tuleb vältida vigastusi ja liiga riskantselt ei mängita. Pigem tulebki pingevaba mäng, kus luuakse palju olukordi ja hea realiseerimise korral võib mänguskoor üsna kõrge tulla. Seda näitavad ka Real Madridi viimased kohtumised, kus reeglina lüüakse kokku vähemalt neli väravat.

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Alusta, vajutades allolevale nupule.

TASUTA RISKIVABA PANUS OOTAB SIIN

Miks pakkumist kasutada?

  • Riskivaba 20€ on tasuta raha sinu taskus. Kui sul enne oli 20€, siis riskivabalt võid selle mitmekordistada.
  • Riskivabalt panustamine on pingevaba. Tunned ennast enesekindlalt ning kontrolli omavat.
  • Kui peaksid panuse kaotama, tunned ennast ikka hästi, sest raha on juba sinu kontole tagastatud.
  • Võidu korral saad ennast sõprade ees uhkelt tunda, sest tegid targa panuse ning seda ilma riskita!

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile! Alusta kohe!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga