Neljapäevased 10.05 panustamisvihjed

USA – Läti (Jäähoki MM 17:15)

Usa on oma seisvusele vastavalt MM-i üsna kindlalt alustanud. Lätil on paljud põhimehed puudu ning on mängitud keskmist mängu. Vaid Soomelt saadi üsna hävitav kaotus.

Tänasest mängust võib oodata palju väravaid ning USA domineerimist. Läti on näidanud, et turniiri keskmikega võivad nad võrdselt mängida, kuid tippudega heitluses jäävad kindlalt alla. Omavahelised kohtumised nende kahe riigi vahel on üldjuhul alati väravate rohked.

  • Kokku üle 5.5 värava (1.77@Coolbet)
  • Usa üle 4.5 värava (1.8@Coolbet)
West Ham – Manchester United (Premier League 21:45)

Manchester Unitedil on vaja veel vaid ühte punkti, et kindlustada endale teine koht. West Ham on üsna kindlalt Relegatsiooni kohtadest kõrgemal. Ehk kummagil meeskonnal siin liiga palju mängus ei ole.

Jose Mourinho meeskond on võitja mentaliteediga, kuid on näha motivatsiooni raskusi, kui vastas ei ole just mõni suur klubi. Ka Viimases ringis kaotati Brightonile 0:1. Tänasest mängust jääb kindlasti eemale Lukaku ja Sanchez. Pakun, et neid nimesid lisandub veel.

West Ham on väga ebastabiilne meeskond. Suurte vastu on nad siiski stabiilselt hädas ning lastake endale palju ära lüüa. Samas suudetakse ka ise vähemalt üks vastase võrku koksata.

  • Mõlemad meeskonnad skoorivad (1.76@Coolbet)
  • Manchester United lööb värava mõlemal poolajal (2.6@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Alusta, vajutades allolevale nupule.

TASUTA RISKIVABA PANUS OOTAB SIIN

Miks pakkumist kasutada?

  • Riskivaba 20€ on tasuta raha sinu taskus. Kui sul enne oli 20€, siis riskivabalt võid selle mitmekordistada.
  • Riskivabalt panustamine on pingevaba. Tunned ennast enesekindlalt ning kontrolli omavat.
  • Kui peaksid panuse kaotama, tunned ennast ikka hästi, sest raha on juba sinu kontole tagastatud.
  • Võidu korral saad ennast sõprade ees uhkelt tunda, sest tegid targa panuse ning seda ilma riskita!

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile! Alusta kohe!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga