Reedesed 01.06 panustamisvihjed

Prantsusmaa – Itaalia (Sõpruskohtumine 22:00)

Tegemist on küll sõpruskohtumisega, kuid mõlemal meeskonnal on palju tõestamist. Naabrite heitlus on üks põhimõttelisemaid vastasseise Euroopa riikide jalgpallis. Kahjuks Itaaliat MM-il ei näe, kuid seda rohkem on neil tõestamist.

Juba see fakt, et jäädi tiitlivõistlusest eemale, näitab Itaalia jalgpallikoondise hetke taset. Ei ole parimad ajad ja eksperimenteerimist on palju. Loetud päevad tagasi saadi üsna hädine võit ühe MM-i nõrgima meeskonna Saudi-Araabia vastu. Koondisesse uuesti nimetatud Balotelli lõi küll üsna kena värava, kuid üldine mängupilt ei olnud kiita.

Prantsusmaa sõidab seevastu Venemaale staaridest kubiseva meeskonnaga. Pooled staarid isegi ei mahtunud meeskonda, sest konkurents on nii tihe. Kindlasti on kõik alla finaali nende jaoks pettumus. Kõige pealt tuleb aga ennast kontrollkohtumistes tõestada ning täna on selleks väga hea võimalus. Ka vastane on paras proovikivi.

Kodustaadion ning väga tugev koosseis räägib täna Prantsusmaa kasuks. Itaalia jääb arvatavasti oma mängu ehitamisega keskväljal hätta. Väravaid on kindlasti oodata, kuid rohkem Prantsusmaa poolt. Kodumeeskond on 13l korral 15st löönud omal väljakul vähemalt kaks väravat.

  • Prantsusmaa võit (1.7@Coolbet)
  • Prantsusmaa üle 1.5 värava (1.89@Coolbet)
  • Kokku üle 2.5 värava (2.11@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alusta, vajutades allolevale nupule.

TASUTA RISKIVABA PANUS OOTAB SIIN

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga