Neljapäevased 31.05 panustamisvihjed

Rumeenia – Tšiili (Sõpruskohtumine 17:00)

Sõpruskohtumine peetakse Austrias. Rumeenia on tugev Euroopa keskmik, kuid Tšiiliga tuleb neil väga raske kohtumine. Lõuna-Ameerika meeskonna mängijad on väga tehnilised ja kiired. Rumeenia kaitsjatel tuleb väga kõva tööpäev.

Mäng toimub Euroopas, mis on kindlasti eeliseks Rumeeniale. Samuti ei kvalifitseerunud Tšiili MM-ile ning mitmed staarid puhkavad. Siiski jäävad Rumeenia mängijad tasemelt vastastele alla ja arvatavasti peavad vastaste paremust tunnistama.

  • Tšiili võit (2.19@Coolbet)
  • Tšiili üle 1.5 värava (2.34@Coolbet)
Slovakkia – Holland (Sõpruskohtumine 21:45)

Järjekordselt kaks meeskonda, kes Venemaale tiitlivõistlustele ei sõida ning valmistuvad Euroopa MV valiktsükliks. Slovakkia on kodus väga tugev meeskond ning arvatavasti tuleb Hollandil raske mäng.

Slovakkia on kodus viimasest 15st kohtumisest kaotanud vaid kaks. Holland on küll raskem vastane, kui enamus eelmistest, aga arvatavasti suudab kodumeeskond ühe värava ära lüüa. Hollandil on rünnakul palju kvaliteeti ning väravaid ootame ka neilt.

  • Mõlemad meeskonnad skoorivad (1.85@Coolbet)
Golden State Warriors – Cleveland Cavaliers (NBA 04:00)

Nba-s on selgunud kaks finalisti ning öösel selgitatakse esimese kohtumise võitja. Paljude silmis on tegemist viimaste aastate ebavõrdseima finaaliga, aga sellega ei taha nõustuda Lebron James, kes Clevelandi meeskonda tassib.

Golden State on kodus pidanud tunnistama vaid Houston Rocketsi paremust ja see oli pigem tööõnnetus. Arvatavasti lastakse kohe esimeses mängus “loom välja” ja võetakse väga kindel võit. Koosseis on lihtsalt nii võimas.

  • Golden State Warriors HC-12.5 (1.95@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alusta, vajutades allolevale nupule.

TASUTA RISKIVABA PANUS OOTAB SIIN

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga