Belgia vs Portugal Panustamisvihjed

lukaku ja witsel
Belgia – Portugal (Sõpruskohtumine 21:45)

Õhtul rõõmustab kõiki jalgpalli sõpru kohtumine ühe talendikaima meeskonna maailmas ja valitseva Euroopa Meistri vahel. Pall pannakse mängu Brüsselis.

Belgialt oodatakse juba pikemat aega õnnestumist tiitlivõistlustel, kuid siiamaani seda tulnud ei ole. Sel aastal on alagrupp ja loosiõnn neile tõsiselt halastanud ning kõik tingimused korralikuks turniiriks on tagatud. Ka sõprusmängule Portugali vastu minnakse staaridest kubiseva koosseisuga. Kõik peale võidu on ilmselge pettumus.

Tuleb kohe ära mainida, et Ronaldo ei tee kohtumises kaasa. Hetkel viibib veel teenitud puhkusel. Kuid löögijõudu on Portugalil sellegi poolest. Viimases kohtumises Tuneesia vastu hoolitsesid väravate eest Andre Silva ja Joao Mario. Kindlasti oodatakse väravaid Bernardo Silvalt.

Bernardo Silva Portugali Vormis
Bernardo Silva – kas Portugali ohtlikuim mees Ronaldo puudumisel?

Portugal õnnestub mängudes, kus nad peavad 100% oma treeneri taktikast kinni. See tõi neile ka Euroopa Meistritiitli. Sõpruskohtumises on distsipliin kindlasti mõnevõrra madalam ja katsetatakse rohkem. Belgia koosseisus on rohkem kvaliteeti ja koduväljakul on neil kõigi vastu võidu kohustus.

  • Belgia võit (1.86 @ Coolbet)
  • Belgia üle 1.5 värava (2.05 @ Coolbet)
  • Romelu Lukaku skoorib (2.5 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga