Esmaspäevased 23.04 panustamisvihjed

BC Valga Maks/Moorits – KK Pärnu Sadam(Alexela Meistriliiga 19:00)

Veerandfinaali kolmas kohtumine. Hetkel on seis 1:1 viigis ning mängud on jõudnud tagasi Valga koduväljakule. Siiamaani on võetud mõlemad võidud võõral väljakul, meie silmis see täna muutub.

Valga meeskonnas on otsustajaid rohkem. Lõunanaabritest leegionärid annavad meeskonnale vajalikud kogemused ning on rünnakul Pärnu jaoks pidurdamatud. Pärnu liider on senistes mängudes olnud Siim-Markus Post, aga seda liiga ebastabiilselt. Kui temal mäng ei õnnestu, siis ei ole siiamaani kedagi teist leidunud, kes mängu üle võtaks. Valgal on neid käike natukene rohkem.

  • Panus: Valga võit HC-3.5(1.8@Coolbet)
Everton – Newcastle United(Premier League 22:00)

Meeskonnad asuvad vastavalt 9. ja 10. tabelireal. See tähendab, et tuleb suhteliselt pingevaba mäng – millegi erilise eest enam võidelda ei ole.

Everton on kodus väga head jalgpalli näidanud. Viimasest kümnest kohtumisest koduväljakul on vaid kaks kaotatud ja needki vaid Manchesteri klubide vastu. Viimati tehti Liverpooliga 0:0 viik.

Newcastle on viimasest kümnest võõrsil mängust vaid kolm võitnud. Tõsi, mängitud on ka tugevate vastastega. Kaitsega neil liiga palju probleeme ei ole, kuid ründes puuduvad selged liidrid, kes väravaid lööks.

  • Panus:Everton võidab mängu(2.36@Coolbet)
  • Panus: 2.poolajal lüüakse rohkem väravaid(2.12@Coolbet)
Minnesota Timberwolves – Houston Rockets(NBA 03:00)

Play-off ringi omavaheline neljas kohtumine. Hetkel on seis 2:1 Houstoni kasuks. Neljas mäng peetakse Timberwolvesi koduväljakul.

Houston Rockets on siiamaani tiksunud vabakäigul ja jõudu säästes. On näha, et meeskonna suurim staar James Harden ei ole veel kõike välja pannud. Kuna eelmine kohtumine kaotati, siis võetakse täna jalad kõhu alt välja ning vormistatakse kindel võit. 2:2 seis oleks nende jaoks natukene liiga riskantne. Parem karta kui kahetseda.

Minnesota Timberwolves mängib just nii hästi, kui Rockets neil laseb. Koosseis iseenesest on lubav, kuid mitte Houstoni vastu. Karl-Anthony Towns ei ole veel füüsiliselt veel nii võimas, et suudaks piisavalt Minnesota edusse panustada.

  • Panus: Houston võidab kohtumise HC-5.5(1.92@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Alusta, vajutades allolevale nupule.

VÕTA TASUTA 20€ RISKIVABALT SIIT

Miks pakkumist kasutada?

  • Riskivaba 20€ on tasuta raha sinu taskus. Kui sul enne oli 20€, siis riskivabalt võid selle mitmekordistada.
  • Riskivabalt panustamine on pingevaba. Tunned ennast enesekindlalt ning kontrolli omavat.
  • Kui peaksid panuse kaotama, tunned ennast ikka hästi, sest raha on juba sinu kontole tagastatud.
  • Võidu korral saad ennast sõprade ees uhkelt tunda, sest tegid targa panuse ning seda ilma riskita!

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile! Alusta kohe!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga