Pühapäevased 20.05 panustamisvihjed

Lazio – Inter (Serie A 21:45)

Tegemist on Serie A viimase ringiga ja antud kohtumises on mängus Meistrite Liiga koht.

Inter peab antud mängu vähemalt nelja väravaga võitma, et Laziot kokkuvõttes alistada. Ülesanne on tohutult keeruline. Eriti arvestades seda, et Lazio lööb kodus ise ka väga palju väravaid. Inter peab võtma tohutuid riske ning arvatavasti lüüakse siin mängus palju väravaid.

Barcelona – Real Sociedad (La Liga 21:45)

Barcelona saab täna kätte võidukarika ning La Liga saabki läbi. Kummagil meeskonnal midagi mängus ei ole ja võib pingevabat kohtumist oodata. Barcelona tahab kodupubliku ees kindlasti hooaja võidukalt lõpetada.

Viimastes mängudes on näha, et Barcelona enam liiga palju ei pinguta ja ka neile lüüakse väravaid. Tõenäoliselt suudab ka täna Sociedad ühe ära kõksata. Seda enam, et arvatavasti Kataloonia klubi parimas koosseisus väljakule ei jookse.

  • Mõlemad meeskonnad skoorivad ja Barcelona võit (1.92@Coolbet)
Golden State Warriors – Houston Rockets (NBA 03:00)

Põnev konverentsi finaal on jõudnud kolmanda kohtumiseni ning Golden State´i koju. Houstonist lahkuti seisuga 1:1. Öine kohtumine on mõlemale meeskonnale väga tähtis ning motivatsioonis küsimust ei ole.

Arvatavasti paneb Golden State oma super kaitse tööle ning koduväljakul läheb ka vise eeskujuliku protsendiga. Houston on väga tugev vastane, kuid maailmas ei ole klubi, kes suudaks Warriorsit koduväljakul pikas seerias alistada.

  • Golden State Warriors võit HC-7 (1.96@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alusta, vajutades allolevale nupule.

TASUTA RISKIVABA PANUS OOTAB SIIN

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga