Esmaspäevased 21.05 panustamisvihjed

Holstein Kiel – Wolfsburg (Bundesliga rel. 21:30)

Otsustav mäng, et kes mängib järgmine aasta Bundesligas ning, kes pallib aste madalamal liigas. Tegemist on omavahelise teise kohtumisega. Esimese võitis Wolfsburg koduväljakul üsna kindlalt 3:1.

Holstein peab hakkama riske võtma, et neil säiliks lootus Bundesligast ja see avab Wolfsburgile palju võimalusi vastunõelamiseks. Esimeses mängus lõi siiski üsna kindel tasemevahe välja ning usun, et ka täna näitab Wolfsburg paremat mängu.

Tartu Ülikool – Bc Kalev/Cramo (Alexela meistriliiga 19:10)

Finaalseeria on üsna igavalt alanud ning Tallinna meeskond on kindla 2:0 edu saavutanud. Nüüd kolitakse mängudega Tartusse. Mõlemal meeskonnal on vigastustega palju probleeme, kuid Kalevi koosseis on siiski kvaliteetsem.

Tartu jaoks on just tänane mäng väga oluline ning usutavasti jätavad nad kõik väljakule. Üsna tõenäoliselt tuleb siiamaani seeria tasavägiseim mäng ning võitja otsustatakse viimaste minutite jooksul.

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alusta, vajutades allolevale nupule.

TASUTA RISKIVABA PANUS OOTAB SIIN

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga