Chelsea vs. Manchester United panustamisvihjed

Wembley staadionil selgitatakse välja FA Karika võitja. Kohtuvad kaks tippmeeskonda, keda juhivad maailma parimad taktikud Antonio Conte ja Jose Mourinho. Üllatav, kuid üks peatreener peab hooaja lõpetama ilma ühegi karikata!


Mäng algab 19:10 ning seda kannab üle Viasat Sport Baltic


Omavahelistes kohtumistes Premier League´s suutsid mõlemad meeskonnad olla koduväljakul võidukad. Laupäevane finaal on aga kõike muud kui liigamäng ning meeskondadel puudub ka koduväljaku eelis.

Chelsea hooaeg oli väga ebastabiilne ning järgmine aasta ei näe neid mängimas isegi Meistrite Liigas. Arvatavasti on tegemist viimase ametliku mänguga Conte juhtimisel ning ilus oleks see karikaga lõpetada.


Kui sul Coolbeti kontot veel pole, siis saad mängule 20€ suuruse riskivaba panuse teha. Alustamiseks vajuta siia.


Manchester Unitedi hooaeg oli natukene edukam, kuid sellise suurklubi jaoks on kõik peale tiitlite pettumus. Läbi hooaja jäi silma, et eriti hästi mängis United tugevate klubide vastu. Punased Kuradid ongi suurte mängude meeskond ja Jose Mourinho teab, kuidas karikaid võita. Tihti suudab ta seda saavutada ka halva mänguga.

  • Manchester Unitedi võit (2.82@Coolbet)
  • Üle 2.5 värava (2.41@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alusta, vajutades allolevale nupule.

TASUTA RISKIVABA PANUS OOTAB SIIN

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga