Pühapäevased 03.06 panustamisvihjed

Brasiilia – Horvaatia (Sõpruskohtumine 17:00)

Antud kohtumine peetakse Ragnar Klavani kodustaadionil Liverpoolis. Samuti on see kodustaadion Roberto Firminole, kes jookseb Brasiilia koondises platsile. Oodata on väga tasavägist ja võitluslikku kohtumist.

Horvaatial on vaja kontrollkohtumist Lõuna-Ameerika meeskonnaga, sest ollakse ühes alagrupis Argentiinaga. See aasta ongi peetud kontrollkohtumisi vaid meeskondadega Ameerika maailmajaost. Peruule kaotati ja Mehhikot võideti. Brasiilia on neist kõige kõvem pähkel, kuid Horvaatiat ei saa alahinnata ükski meeskond.

Brasiilia jaoks on samuti Horvaatia perfektne proovikivi. Alagrupis on ju vaja alistada nii Šveits kui ka Serbia. Kontrollkohtumistes on alistatud Saksamaa ja kindlalt Venemaa. Põhiliseks skoorijaks on kerkinud Gabriel Jesus ning koos Firminoga on nad väga ohtlikud Horvaatia kaitseliinile.

Neymari näebme tõenäoliselt vähemalt ühe poolaja jooksul platsil, kuid Brasiilial on ka ilma temata tohutult kvaliteeti. Horvaatia on tugev Euroopa jalgpalliriik, kuid pigem nad tervet mängu vastu ei pea. Kui Brasiilia oma olukorrad ära realiseerib, peaksid nad vähemalt minimaalse võiduga kohtumise lõpetama.

  • Brasiilia võit ja Horvaatia ei skoori (2.5@Coolbet)
Hispaania – Šveits (Sõpruskohtumine 22:00)

Mitmete kalkulaatorite põhjal MM-i suurim favoriit ning viimases kohtumises Argentiinale kuus väravat löönud Hispaania  võtab kodus vastu viimases kohtumises Panamale kuus väravat löönud Šveitsi.

Täna kindlasti mõlemad meeskonnad kuute väravat ei löö, kuid siiski on tegemist väga hea rünnakuga meeskondadega. Kaitses Hispaania oma asju korda saanud ei ole, vähemalt sõpruskohtumistes. Viimases kolmes kohtumises on neile värav ära löödud. Venemaa suutis seda lausa kolmel korral.

Šveits on viieteistkümnest viimasest kohtumisest vähemalt kolmeteistkümnel korral värava löönud. Usume, et nad suudavad seda ka sel korral, sest tegemist on ikkagist kontrollkohtumisega, kus võrgud sahisevad üsna sagedasti.

  • Mõlemad meeskonnad skoorivad (2.5@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga