Modric Neymarile: “Me ootame sinu allkirja”.

neymar ja modric koos

Pärast Brasiilia ning Horvaatia vahelist sõpruskohtumist kui toimus särkide vahetamine, teatas Luka Modric Neymarile, et nad ootavad kannatamatult, et viimane juba lepingule alla kirjutaks ning käesolevaks hooajaks Real Madridiga liituks.

Pärast Barcelonast PSG-sse siirdumist, pole jutud Neymarist ning Real Madridist ühes lauses vaibunud. On fakt, et käesoleva hooaja Meistrite Liiga tšempion, ei tahaks midagi muud enam kui Brasiilia superstaari enda ridades näha.

Mõned allikad isegi räägivad, et Neymar kohtus, Inglismaal olles, ka mõningate Reali esindajatega.

Sõpruskohtumises, mis Horvaatia vastu 2-0 võideti, lõi esimese värava just Neymar, kummutades jutud, et tema vorm ei pruugi pärast pikaaegset vigastusepausi, endine olla. Vaata väravat siit:

Brasiilia jalgpalliföderatsioon avaldas video, kus Modric ning Neymar särke vahetasid, kuid vahetamine ei piirdunud vaid mänguvormiga ning vahetati ka sõnu. “Me ootame sind”, oli see, mis Modric Neymarile mängujärgselt teatas.

Kui Neymar peaks tõesti Realiga liituma, siis tõsiasi, et Ronaldo on klubist lahkumast, tundub veelgi reaalsem. On ju teada-tuntud fakt, et Brasiilia superstaar lahkus Barcelonast, et viimaks ometi Messi varjust pääseda. Üpriski ebatõenäoline on, et ta hoopis Ronaldo varjus olla tahtis :).

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga