Pogba vilistati fännide poolt välja, kuid Deschamps võttis meest kaitsva seisukoha

Prantsusmaa jalgpallimeeskond teenis eile õhtul, üpriski lihtsa, 3-1 võidu Itaalia üle. Kohtumine ise erilist kõneainet ei pakkunud, kuid järjekordselt võeti luubi alla prantslaste üks suurimaid staare Paul Pogba. Nimelt vilistati viimane meeskonna fännide poolt välja kui ta mängu lõpu poole peatreeneri poolt välja vahetati.

Samal ajal kui Griezmann, Dembele ning Kylian Mbappe andsid oma kohalolekust väga hästi teada, oli Pogba panus väga tagasihoidlik ning teda polnud põhimõtteliselt väljakul nähagi.

Kokkuvõtet mängust saab vaadata siit:

Didier Deschamps üritas tõenäoliselt Pogba pingeid natukenegi maha võtta, öeldes fännidele, et nad ei ootaks mehest igas mängus nii palju ning, et nad peaksid üldsegi oma ootusi vähendama.

Pogba hooaja teine pool Manchester Unitedis möödus samuti üle kivide ning kändude ning arvata on, et mehe enesekindlus pole sama, mis EM-il 2 aastat tagasi, mis toimus pärast tema ülimalt edukat hooaega Juventuses.

Jääb üle vaid loota, et mees ise otsustab endale rohkem pingeid mitte peale panna ning jätab oma juukselõikustega seekord avalduse tegemata.

pogba soeng
Pogba moeröögatus 2016. aasta EM-il.

Prantsusmaa peetakse MM-i üheks suurimas favoriidiks. Nende esimene mäng toimub 16. juunil Austraalia vastu. Lisaks viimastele on prantslastega ühes alagrupis ka Peruu ning Taani.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga