Argentina – Horvaatia panustamisvihjed

Esimesest kohtumisest Argentinale mannetu mänguga viik ja Horvaatiale sama mannetu mänguga võit. Messi ja tema meeskond ei suutnud kuidagi meeskonnana tegutseda, hätta jäädi Islandi pikkusega. Horvaatia otsustas lihtsalt mängu ära veeretada peale vastaste õnnetut omaväravat.

Argentina jäi hätta Islandi kaitsega ning nüüd on neil veel raskem ülesanne – Horvaatia kaitse. Ülesande muudab raskemaks ka see, et arvatavasti on Horvaatia selles mängus viigiga vägagi rahul. Kui Argentina ei suuda liinide vahelist koostööd parandada, siis neil on väga raske seda mängu võita.

Üle kahe värava siin mängus ei näe. Kui keegi üldse skoori suudab avada, siis pigem Argentina. Aga nagu esimesest mängust oli näha, siis kaitses oli neil päris palju möödarääkimist ja Horvaatia karistab neid olukordi  karmimalt kui Island.

  • Viik (3.35@Coolbet)
  • Alla 2.5 värava (1.7@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga