Inglismaa – Horvaatia panustamisvihjed

Teine põnev poolfinaal juba täna õhtul kell 21:00. Inglismaa kohtub Horvaatiaga, kelle vastu on lähiajaloos oldud üliedukad. Viimase kahe omavahelise matši summaarne skoor lausa 9:2 Inglismaa kasuks!

Tänane poolfinaal on aga hoopis midagi muud, kui kümne aasta tagused kohtumised. Horvaatia on kasvatanud endale suurepärase jalgpalli põlvkonna ning oodata on võrdsete heitlust.

Horvaadid on väikeste favoriitidena mõlemad viimased kohtumised võitnud penaltiseeriatega. Jätkub Horvaatiale iseloomulik joon, et favoriitidena ei suudeta vastast ära suruda. Inglismaa vastu ollakse pigem väikene autsaider ja see võib nende mängupildile kohe paremini mõjuda.

Southgate on juba tõestanud, et ta on õige mees Inglismaa koondise eesotsas. Ta on suutnud meeskonnas oleva talendi mängima panna ja eriliseks trumbiks on standardolukorrad.

Oodata on kaitsest lähtuvat mängu ja arvata on, et just Horvaatia tuleb eriti ettevaatlikult peale. Inglismaal on natukene rohkem käike, Horvaatia on näidanud, et loodetakse liiga palju oma keskvälja maestrole ja ülejäänud ei suuda piisavalt ohtlikud olla.

  • Inglismaa läheb edasi (1.66@Coolbet)
  • Alla 2 värava (1.97@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga