Argentina – Island panustamisvihjed

Argentina kohtub D-alagrupi esimeses kohtumises Islandiga, kes on esimest korda Maailmameistrivõistlustele jõudnud. Kohtumine algab kell 16:00 ja pall pannakse mängu Moskvas.

Nelja aasta taguses finaalis 0:1 Saksamaale alla jäänud Argentina on valmis uueks võimaluseks. Valikgruppi alustati mannetult, kuid otsustavas mängus tõi kastanid tulest välja Lionel Messi. Just rahvuskoondises on eriti hästi tunda Messi-faktorit, mis muudab ka kõik teised mängijad tema ümber palju paremaks. Põhiväravavaht Sergio Romero jääb vigastuse tõttu eemale. Kokkuvõttes on Argentina meeskond, kes võib vastasel puuri palle täis lüüa, kui ka täiesti ebaõnnestuda.

Island mängib väga konkreetset ja lihtsalt jalgpalli. Paar söötu ja tsenderdus, võimalusel löök. Oodata on tohutut fänniarmeed ja see annab kindlasti lisajõudu juurde. Viimastes kontrollkohtumistes on täielikult ebaõnnestutud. Oma rolli mängivad selles põhimängijate vigastused. Suuri staare nagu Messi, Di Maria ja Agüero koosseisust ei leia, kuid mängitakse väga meeskondlikult ja see võibki nende eduvõti olla.

Argentina on mängus selge favoriit ja arvatavasti suudetakse seda ka platsil tõestada. Island peab lootma pigem järgmistele mängudele. Palliga ei ole viikingid kõige osavam meeskond ning pigem lastakse seda vastastel veeretada.

  • Üle 2.5 värava (1.95@Coolbet)
  • Pealelöögid raamidesse kokku üle 9.5 (2.05@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga