Prantsusmaa – Argentina

Prantsusmaa mängis täpselt nii hästi, kui oli vaja alagrupi võitmiseks seda teha. Viimases voorus Taani vastu anti mitmele põhitegijale vaba päev. Siiamaani pole mängupilt liiga veenev olnud ja tundub, et on pingutatud minimaalselt. Just ründemängus tundub väga palju varu olevat ja arvatavasti alles Argentina vastu näeb Prantsusmaa tõelist taset.

Argentina mängis lõpuks jõuga ennast kaheksandikfinaali, kuid optimismiks neil põhjust ei ole. Keskväli ei saa absoluutselt oma ülesannetega hakkama ning ründemäng kannatab selle tõttu kõvasti. Lisaks probleemid kaitseliinis. Viimases mängus pandi kõik välja, kuid seda võimsust, millega oleme Argentina puhul harjunud, ei olnud.

Prantsusmaa on kõvasti vähem jõudu kulutanud ning see võib juba kaheksandikfinaalis nende kasuks välja lüüa. Argentinas võivad küll mängida Prantsusmaa tasemele väärilised jalgpallurid, kuid meeskonnana nad seda ei suuda.

Siiamaani ei ole Prantsusmaa kunagi suutnud Argentinat võita. Julgeme pakkuda, et nüüd see juhtub kuna nende meeskond töötab tervikuna paremini.

  • Prantsusmaa võit (2.44@Coolbet)
  • Rohkem väravaid teine poolaeg (2.25@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga