Panama – Tuneesia panustamisvihjed

Hoolimata sellest, et antud vastasseis ei ole just kõige atraktiivsem ja keskmine jalgpallisõber vaataks parema meelega Simpsoneid, tuleb sellest sündmusterohke mäng.

Mõlemal meeskonnal enam midagi mängus ei ole. Selgitatakse välja alagrupi kolmas koht ja see on koondistele väärtuslik. Mängud on näidanud, et palliga mängida osatatakse ja ohtlike olukordade tekitamine ei ole probleem. Nõrgaks jääb ühtne meeskonnatöö, kaitse ning taktika.

Tuneesia on mängus suur favoriit. Väga lähedal oldi viigile Inglismaaga. Nüüd tahetakse väikeriik Panamale koht kätte näidata ja arvatavasti see ka õnnestub. Neil on kõvasti rohkem kogemusi tugevate koondistega ja kvaliteetsemad mängijad.

Kui Panama jätab oma tänavakakluse stiilis mängimise kodumandrile, siis võib juhtuda, et nende vastu täna penaltit ei määratagi. Hoolimata sellest on oodata väravaid, sest mängitakse lahtist jalgpalli.

  • Tuneesia võit (1.88@Coolbet)
  • Üle 2.5 värava (1.8@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga