Uruguay – Portugal

Kohtuvad kaks taktikaliselt küpset meeskonda, keda juhendavad tituleeritud treenerid O.Tabarez ja Fernando Santos. Saame näha, kelle mehed ülesannetega paremini hakkama saavad. Võimalused on üsna võrdsed.

Mõlemad meeskonnad harrastavad kaitsest lähtuvat taktikat lootusega, et endal õnnestub mõni võimalus ära realiseerida ja siis kaitse lukku keerata. Siiski üks meeskond peab initsiatiivi haarama ning pigem saab selleks Portugal.

Uruguay miinuseks võib lugeda seda, et nad ei ole veel turniiril ühegi tugeva meeskonnaga mänginud. Alagrupi üldine tase oli Portugali omast kõvasti madalam. Siiski on nende mängijad piisavalt kogenud, et tähtsates mängudes näidata valmisolekut esimestest sekunditest peale. Energiat on kokku hoitud ja seda võib lugeda üheks eeliseks Portugali ees.

Portugal peab mõtlema, et kes hakkab peale Ronaldo väravaid lööma. Siiamaani on viiest väravast neli kirjutatud tema nimele. Uruguayl on kaitseliinis aga Godin ja Gimenez, kes on harjunud selliste staarründajate vastu mängima.

Kui Ronaldo inviduaalse meisterlikkusega super mängu ei tee, siis on trumbid Uruguay käes. Nende meeskonnas on igas liinis kõrgklassi ja rohkem käike.

  • Esimene poolaeg jääb viiki (1.85@Coolbet)
  • Uruguay võit (2.78@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga