Argentiina vs Itaalia Panustamisvihjed

Argentiina vs Itaalia Panustamisvihjed

Argentiina vs Itaalia Panustamisvihjed reedesele sõpruskohtumisele Etihadi staadionil Manchesteris. Meeskonnad kohtuvad oma esimeses sõprusmängus kahest käesoleva kuu jooksul. Loe edasi ning saad teada, mida meie mängust arvame.

VÕTA 20€ RISKIVABALT SIIT

Argentiina nägi tõsiselt vaeva, et MM-ile kvalifitseeruda. Pidevalt sõeluti kvalifikatsioonijoone piiri peal ning tundus nagu meeskond oleks pärast teist järjestikkust Copa America finaali kaotust eneseusu kaotanud.

Kui umbes aasta eest Jorge Sampaoli Argentiina tüürimise enda peale võttis saavutati siiski vajalikud tulemused MM-ile jõudmiseks. Nad ei kaotanud ühtegi viimasest neljast kvalifikatsioonimängust ning olenemata faktist, et 6 punkti pole just tulemus millega uhkust tunda, saavutati alagrupis kolmas koht ning kindlustati pilet MM-ile.

Pärast kvalifikatsiooniturniiri on peetud 2 sõpruskohtumist. Esimene võideti võõrsil Venemaa vastu  1-0, kuid sellele järgnes šokikaotus 2-4 Nigeeria vastu kõigest paar päeva hiljem. Järgnevate sõprusmängudega üritatakse oma enesekindlus taastada, kuid Itaalia ja Hispaania vastu võib see plaan hoopiski teistpidi välja kukkuda.

Itaalia on muidugi siiamaani veel šokiseisundis. MM-ile ei kvalifitseerutud ning kuigi alagrupis oli arvata, et Hispaania järel võetakse teine koht, siis keegi ei oodanud, et play-off ringis ei suudeta alistada Rootsit rahvuskoondist. Nad võtsid neid mänge ilmselgelt kerge üleolekuga ning lõpptulemuseks kaotati 0-1 kahe mängu kokkuvõttes.

Kuigi Argentiina on kihlveokontorite poolt märgitud favoriidiks, siis ausalt öeldes, sellest on raske aru saada, et miks. Itaalia võis küll Rootsi vastu kehva esitluse teha, kuid 15 mängu peale kokku on kaotatud kõigest 2 kohtumist ning nende vastaseks on Argentiina, kes on võitnud 5 oma viimasest 15. kohtumisest.

Tänu sellele faktile panustaksime meie Itaalia võidule või viigile (Topeltvõimalus 1.70 @ Coolbet) ning täpsele skoorile 1-1 (7.50 @ Coolbet).

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Alusta, vajutades allolevale nupule.

VÕTA TASUTA 20€ RISKIVABALT SIIT

Miks pakkumist kasutada?

  • Riskivaba 20€ on tasuta raha sinu taskus. Kui sul enne oli 20€, siis riskivabalt võid selle mitmekordistada.
  • Riskivabalt panustamine on pingevaba. Tunned ennast enesekindlalt ning kontrolli omavat.
  • Kui peaksid panuse kaotama, tunned ennast ikka hästi, sest raha on juba sinu kontole tagastatud.
  • Võidu korral saad ennast sõprade ees uhkelt tunda, sest tegid targa panuse ning seda ilma riskita!

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile! Alusta kohe!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga