Maroko – Iraan panustamisvihjed

Maroko ehk Atlase Lõvid nagu nad ise ennast nimetavad on väga huvitav meeskond. Herve Renardi juhitav koondis mängib Aafrikale ebaharilikult distsiplineeritud ja kvaliteetset Jalgpalli. Suurimaks põhjuseks heal tasemel jalgpalli haridus, sest enamus Maroko koondisest on selle omandanud Euroopas. Viimases kohtumises Eesti vastu nägime, milline ründeosavus on põhirivistusel. Kahjuks ei ole meeskonnas piisavalt sügavust, mida pingilt tuua.

Iraani meeskonna vastu sellest kvaliteedist peaks siiski piisama. Euroopast pärit ja suurte kogemustega peatreener on Aasia koondise mängupilti paremaks muutnud ja valikgrupist tuldi väga kindlalt edasi, kuid tegemist ei ole turniiri formaadi meeskonnaga. Iraani edu põhineb koduväljaku kohtumistel, mis on peetud Teheranis ligi 80 000 poolehoidja ees. Venemaal neil sellist eelist ei ole ning Maroko vastu läheb raskeks.

Kuna grupis on veel sellised meeskonnad nagu Hispaania ja Portugal, siis viigi peale selles kohtumises ei mängita. Mõlemal meeskonnal on kindlasti võidupunkte vaja.

  • Maroko võit (2.28 @Coolbet)
  • 1. Poolaeg Maroko üle 0.5 värava (2.39 @Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga