Kolumbia – Jaapan panustamisvihjed

Üks nõrgematest, kuid ka tasavägisematest alagruppidest alustab kell 15:00 algavas mängus Kolumbia ja Jaapani vastasseisuga. Ajavahega on jõutud korralikult harjuda ning unist mängu pole oodata.

Kolumbia võib olla üks selle MM-i üllatajatest. Koosseisust leiab nelja aasta taguse turniiri parima väravalööja James Rodrigueze. Kui sinna lisada veel ründepaar Falcao ja Carlos Bacca, siis on tõesti tegemist kvaliteetse ründemeeskonnaga. Igas liinis on piisavalt taset, et alagrupist kindlalt edasi saada ning eelmisel MM-il saavutatud veerandfinaali korrata. Jaapani vastu probleeme tekkida ei tohiks.

Erinevalt Lõuna-Koreast pallivad Jaapani põhijõud Euroopas. Potentsiaali on meeskonnas kõvasti rohkem, kui senised tulemused on näidanud. Viimasest viiest kohtumisest on võidetud vaid üks. Kaotused on saadud nii Ukrainalt, Ghanalt kui ka Šveitsilt. Tiitlivõistlustel on suudetud näidata eeskujulikku kaitset ning sellele peavad nad lootma ka tänavu.

Väga erineva iseloomuga meeskonnad, mida hakkab kindlasti Kolumbia dikteerima. Lõuna-Ameerika meeskond tahab palju rünnata ning Jaapan hakkab kaitses istuma. Esimesed 20 minutit võib Aasia meeskond vastu pidada, kuid seejärel on oodata lagunemist.

• Kolumbia võit (1.76@Coolbet)
  • Kolumbia üle 1.5 värava (2.1@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.