Jaapan – Senegal panustamisvihjed

Jaapanil oli esimeses mängus kõvasti õnne. Kolumbia mängis terve mäng vähemuses ning Aasia meeskond realiseeris selle eelise võiduks. Senegal näitas võimu Poola vastu.

Kes selle mängu võidab, pääseb ka kindlalt alagrupist edasi. See mõte motiveerib mõlemat meeskonda siin mängus kõike välja panema. Seda enam, et viimases voorus mängitakse tugevate ning arvatavasti väga selg vastu seina meeskondadega.

Senegali trumbiks on tugev füüsis. Esimeses mängus näidati, et nad suudavad palliga kiiremini joosta, kui Poola mängijad ilma pallita. Meeskonna ühtsus oli meeletu ning ei jäädud millegagi Euroopa tippmeeskonna vastu hätta.

Jaapan võib jääda just Senegali võimsusega hätta, Aafrika meeskond on neile ääretult ebamugav vastane. Kui meeskonnad liialt viigi peale ei hakka mõtlema, siis võtab siit mängust võidu Senegal.

  • Senegali võit (2.31@Coolbet)
  • Senegal üle 1.5 (2.63@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga