Peruu – Taani panustamisvihjed

Viimaste Copa America poodiumikohtadega tõestab Peruu oma kuuluvust Lõuna-Ameerika tippmeeskondade hulka. Nad on harjunud tugevate meeskondadega mängima ning Argentiinlasest peatreener on toonud meeskonda piisavalt värskust.

Peruu stiil on väga domineeriv, tahetakse palju palliga tegutseda ning vastasmeeskonda surve all hoida. Kvaliteeti selleks on. Dopingupatune Paolo Guerrero on eriloaga MM-i koondisega liitunud ning annab meeskonnale kõvasti juurde. Käsil on väga hea seeria – 15st viimasest kohtumisest ei ole mitte ühtegi kaotatud.

Ka Taani ei saa oma vormi üle nuriseda. Viimases neljas kohtumises ei ole neile mitte ühtegi väravat löödud, kuigi mängitud on väga tasemel koondistega. Uus põlvkond on tõstnud Taani jälle kõrgesse mängu. Kunagiste hiilgeaegadega võrrelda ei saa, kuid areng on märgatav. Palju loodetakse Tottenhami staar Christian Eriksenile, kes peab meeskonnas liidrirolli kandma.

Nagu lõppenud mängudest näha, siis eeldatavatel favoriitidel on olnud suuri raskusi mängude võitmiseks. Kihlveokontorid peavad favoriidiks Taanit ja väärtus peitub Peruu meeskonnal. Tegemist üsna võrdsete meeskondadega, kuid Lõuna-Ameerika sats on kontrollkohtumistes küpsemat mängu näidanud.

  • Viik välistatud, Peruu võit (2.32@Coolbet)
  • Pallivaldamise % Peruu kasuks (1.93@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga