Horvaatia – Nigeeria panustamisvihjed

Dejan Lovren, Luka Modric, Ivan Rakitic ja Mario Mandzukic – Horvaatia kvaliteedis ei kahtle keegi. Juba kaks aastat tagasi näidati EM-il, et meeskond võitleb kõrgete kohtade nimel. Uus peatreener on kaitse korda saanud ning rünnaku peale võib üsna kindel olla, keegi staaridest ikka õnnestub. Valikgrupis mängiti väga ebastabiilselt, kuid tähtsates mängudes on alati õnnestutud ja see näitabki meeskonna sisu. Kohtumine Nigeeria vastu on neile ülioluine.

Nigeeria tüüpilise Aafrika meeskonnana ei saa piisavalt tugevate vastastega mängida. Kontrollkohtumistes keskenduti just Euroopa meeskondadele, kuid nendes nad pigem ebaõnnestusid. Aafrika meistrivõistluste finaalis kaotati Marokole 0:4. Nagu juba traditsiooniks saanud, siis leiab sellise meeskonna eesotsast Eurooplase – Gernot Rohri. Tema käe all on Nigeeria hakanud katsetama erinevaid taktikaid, kuid materjali edukateks tulemusteks jääb hetkel veel vajaka.

Horvaatia peab selle kohtumise võitma, kui tahavad alagrupist edasi saada ja ei jäta midagi juhuse hooleks. Nigeeria on füüsilist ja robustset jalgpalli mängiv koondis – oodata on hoiatuskaarte.

  • Horvaatia võit (1.77@Coolbet)
  • Hoiatuskaardid üle 3.5 (2@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga